More

  OnePlus ilk katlanabilir telefonunu 2023’te piyasaya sürecek

  Pek çok söylenti ve çok net bir iltifatın ardından OnePlus, ilk katlanabilir akıllı telefonunu 2023’te piyasaya süreceğini doğruladı.


  9to5Google’ın bir dosyası var Bülteni yeniden başlatın eklenen yorumlar ve diğer bilgilerle en büyük Google hikayelerini vurgulayan. Buradan kaydolun!


  Bu ayın başlarında 2023’teki ilk lansman etkinliği sırasında OnePlus, bu yılın üçüncü çeyreğinde başka bir lansmana ev sahipliği yapacağına dair biraz şifreli bir teaser yayınladı. Marka o sırada herhangi bir bağlam sağlamadı, ancak neyin geleceği oldukça açıktı – katlanabilir.

  Şimdi, OnePlus, evet, ilk katlanabilir akıllı telefonunu 2023’te piyasaya süreceğini açıkça onaylıyor.

  Bugün Barselona’daki MWC’deki bir oturumda OnePlus, muhtemelen daha önce alay edilen Q3 programına atıfta bulunarak “2023’ün ikinci yarısında” katlanabilir bir akıllı telefon piyasaya süreceğini doğruladı. Marka, önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi yayınlanacağını söylemek dışında ne bekleyeceği konusunda daha fazla bilgi vermedi.

  OnePlus COO’su OnePlus Kinder Liu şunları söyledi:

  İlk katlanabilir telefonumuz, hızlı ve sorunsuz bir deneyim için OnePlus imzasını alacak. Endüstriyel tasarım, mekanik teknoloji ve diğer yönlerden katlanabilir şekli nedeniyle yetinmeyen amiral gemisi bir telefon olmalıdır. Günümüzün katlanabilir pazar deneyiminin zirvesinde olmayı hedefleyen bir cihazı piyasaya sürmek istiyoruz.

  Pek çok kişi şirketin hem katlanabilir bir “kitap” hem de “kapaklı” piyasaya sürmesini beklediğinden, OnePlus’ın bundan benzersiz bir cihaz olarak bahsettiğini belirtmekte fayda var. Marka bir noktada “OnePlus V Fold” ve “OnePlus V Flip” adlarını alarak iki cihaz fikrini pekiştirdi. OnePlus’ın ana şirketi Oppo’nun da iki katlanabilir cihaz sattığı göz önüne alındığında bu mantıklı olabilir.

  OnePlus, bu ilk Fold’un Galaxy Z Fold 4 gibi bir “kitap” mı yoksa Galaxy Z Flip 4 gibi bir “kapaklı” mı olacağını doğrulamadı, ancak son sızıntılara bakılırsa, Fold serisinden olacak gibi görünüyor . Daha geçen hafta bir sızıntı, cihazın Oppo Find N2 ile beklenenden daha az ortak noktası olacağını iddia ederek, OnePlus’ın önce bu form faktörünü hedeflediği fikrini destekledi.

  Durum ne olursa olsun, özellikle Kuzey Amerika’da piyasaya sürülürse, katlanabilir OnePlus Samsung’a daha fazla rekabet getireceğinden heyecan verici olacağı kesin.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba