More

  OnePlus, en son sürümle Google TV’yi benimsiyor

  Google TV, Android TV’yi devralmaya devam ederken, OnePlus artık tamamen yeni OnePlus TV 65 Q2 Pro’daki en son deneyimi benimsedi.

  OnePlus, bu sabah OnePlus 11 ve OnePlus Pad’in yanı sıra OnePlus TV 65 Q2 Pro ile birlikte piyasaya sürüldü. Markanın en yeni amiral gemisi TV’si, serinin geri kalanında olduğu gibi Hindistan’a özel, ancak bazı önemli iyileştirmelerle birlikte geliyor.

  65 inç QLED TV, 99.999 Rs’ye ulaştı. 55 inçlik bir model olan OnePlus’ın son amiral gemisi TV’si olan 2019’un 1. çeyreğine kıyasla boyutu yükseltildi. Yeni ekranı, 120 Hz yenileme hızını ve %97’ye kadar DCI-P3 renk gamını destekleyerek birçok rakip seçeneği geride bırakır. Yerleşik ses çubuğu da 70 W 2.1 çıkış ve TV’nin arkasına yerleşik 30 W subwoofer ile yükseltildi. Kaputun altında, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek yongası var.

  Ancak asıl haber şu ki, OnePlus Google TV’ye geçiyor.

  Android TV’yi önceki TV’lerde kullandıktan sonra, bu son model Google TV’ye geçiş yapıyor. Son birkaç yılda diğer birçok markanın da aynı hamleyi yaptığı göz önüne alındığında, bu büyük bir sürpriz değil. Hisense geliyor mesela.

  Bu yeni TV, Google TV deneyimini benimsemenin yanı sıra, önceki sürümlerde bulunan Android 9’dan bir yükseltme olan Android 11’in üzerinde çalışıyor.

  OnePlus TV 65 Q2 Pro için henüz kesin bir lansman tarihi yok.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba