More

  OnePlus 12’nin tasarımı, bir merkez delme ve bir periskop kamera ekler

  Yeni bir sızıntıya inanılacaksa OnePlus 12, OnePlus 10 Pro veya OnePlus 11’den pek de farklı görünmeyecek gibi görünüyor ancak bazı yeni eklemeler sonucunda tasarım değişiyor.

  OnLeaks Akıllı Brix Bugün, OnePlus 12’yi gösteren bir dizi CAD tabanlı render yayınladım. Gelecek yılın başlarında (veya 2023’te çok geç) piyasaya sürülmesi muhtemel olan cihaz, öncekilerden büyük ölçüde değişmemiş gibi görünüyor.

  OnePlus 10 Pro, 10T ve OnePlus 11 gibi, OnePlus 12’nin tasarımında da büyük boy yuvarlak bir kamera modülü bulunur. Ünite, kamera ünitesinin sol tarafındaki küçük bir metal bölüm aracılığıyla çerçeveye bağlanır. Güç ve ses düğmelerinin yanı sıra uyarı kaydırıcısını da her zamanki yerinde görebiliriz.

  Telefon bir bütün olarak temelde aynı görünüyor, ancak iki büyük değişiklik var.

  Birincisi, arka kamera modülü bir periskop zum lensi ekler. Bu daha önce söylendi, ancak daha fazla onay almak güzel. Bunun hangi düzeyde optik yakınlaştırma getireceğine dair bir bilgi yok, ancak içeride 64MP sensör kullanacağı söyleniyor.

  Bunun da ötesinde, delgisi sol köşeden merkeze taşındığı için selfie kamerası da hoş bir değişiklik alıyor. Ortalanmış görünüm, bir süredir diğer Android üreticileri arasında popüler oldu, ancak OnePlus ve Oppo sürekli olarak köşe yerleşimini seçti. Her ne kadar kişisel olsa da, çoğu kişi daha az müdahaleci olduğu için merkezi bir konumu tercih ediyor.

  Bu noktada OnePlus 12 hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak cihazın gücünü Snapdragon 8 Gen 3’ten alması bekleniyor. Akıllı Brix Ayrıca, kablosuz şarjın geri dönüş yapabileceğine dair bir söylentiden de bahsediyor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba