More

  OnePlus 12 teknik özellikleri, büyük Snapdragon 8 Gen 3 piliyle sızdırılıyor

  OnePlus 12, Aralık ayında piyasaya sürülecek ve şimdi yeni bir çip ve şaşırtıcı derecede hayal kırıklığı yaratan telefoto kamera dahil olmak üzere teknik özelliklere bir göz atıyoruz.

  OnLeaks Akıllı Brix Bugün, OnePlus 12’nin neredeyse eksiksiz bir teknik özelliklerini yayınladım. Cihazın sızan teknik özellikleri arasında, beklendiği gibi, Qualcomm’un yaklaşmakta olan Snapdragon yongası Snapdragon 8 Gen 3 yer alıyor. Qualcomm, bu yongayı Ekim ayında resmi olarak duyurmaya hazırlanıyor, ancak söylentiler bunun büyük bir yükseltme olabileceğini iddia ediyor.

  Ayrıca rapor, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç AMOLED ekran, 16 GB’a kadar LPDDR5X RAM ve en az 256 GB UFS 4.0 depolama alanı talep ediyor. Ayrıca OnePlus 12’nin Android 14 ile piyasaya sürüleceği ve ekran içi parmak izi tarayıcı ve markanın imza bildirim çubuğunu bulunduracağı da söyleniyor.

  OnePlus 12’de 5.400mAh’a sıçramış gibi görünen pilde büyük bir gelişme olabilir. Bu, OnePlus 11’deki 5.000mAh’den daha yüksek. Şarj 100W’da aynı kalır, ancak kablosuz şarj 50W’da geri dönebilir.

  Son olarak, kamera özellikleri açısından, OnePlus 12, periskop lensli 64MP telefoto kamera ile 50MP ana sensör ve 50MP ultra geniş sensör içerecektir. Görünüşe göre, yalnızca 3x optik yakınlaştırma sunacak. Bu, Google’ın 5x yakınlaştırmaya sahip Pixel 7 Pro’sunda ve 10x telefoto lense (artı 3x periskop olmayan lense) sahip Samsung Galaxy S23 Ultra’da kullanılan periskop lenslerden çok daha az. Önceki OnePlus telefonları, geleneksel bir lens aracılığıyla 3,3x optik yakınlaştırma sunuyordu. OnePlus 11’de yalnızca 2x yakınlaştırma vardı.

  Söylentiler, OnePlus 12’nin Aralık ayında Çin’de piyasaya çıkacağını iddia ediyor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index