More

  OnePlus 11’i 100 gün boyunca deneyebilirsiniz

  OnePlus, müşterilere, takılıp kalmadan önce 100 gün boyunca en son akıllı telefonları olan OnePlus 11’i denemeleri için yeni bir şans veriyor.

  Bugünden itibaren (ABD’deki) herkes OnePlus.com’dan OnePlus 11 satın alabilir ve cihazda 100 günlük iade süresi alabilir. Bu, telefonu gerçekten elinizde tutmak isteyip istemediğinize karar vermek için üç aydan fazla bir süre.

  Akıllı telefon iade süreleri, satıcıya, promosyonlara vb. bağlı olarak genellikle 14 ila 30 gün arasındadır. Bu, bir telefonun arızalı olup olmadığını veya fiziksel donanımı beğenip beğenmediğinizi görmek için genellikle bol bir zamandır, ancak bir cihaza gerçekten uzun vadede bağlı kalmak isteyip istemediğinizi görmek için yeterli zaman olmayabilir. Bu yüzden OnePlus’tan gelen bu teklif gerçekten öne çıkıyor.

  Oneplus diyor ki:

  Yeni OnePlus 11 5G’ye tamamen güvenmenizi istiyoruz. Vakit kaybetmeden cihazı tanıyabilir, tüm özelliklerini test edebilir ve günlük hayatınızda nasıl performans gösterdiğini görebilirsiniz. Saklamak isteyip istemediğinize karar vermek için 100 gününüz var.

  Ancak OnePlus 11 için 100 günlük iade süresi tam otomatik değil. Öncelikle, 699 dolarlık telefonu doğrudan OnePlus.com üzerinden satın almanız gerekecek. Amazon ve Best Buy gibi diğer perakendeciler uygun olmayacaktır. İkinci olarak, cihazı promosyon için varıştan sonraki 15 gün içinde kaydettirmeniz gerekecek. Bu 100 günlük deneme için herhangi bir ek ücret alınmaz, yalnızca telefonun elinizde olduğu süre boyunca ücreti alınır.

  İlgili: OnePlus 11 vs. Pixel 7: En iyi bütçeli amiral gemisi savaşı [Video]

  Telefonu 100 gün içinde iade etmeye karar verirseniz, OnePlus telefonu geri alır ve tam bir geri ödeme sunar. Cihazda “görünür çatlak ve kırık” bulunmamalıdır ve telefon varışta incelenecektir. Telefon ayrıca orijinal ambalajı ve aksesuarları (şarj cihazı ve kablo), fabrika ayarlarına sıfırlanmış ve “tam çalışır durumda” olarak iade edilmelidir. Onay alındıktan sonra 30 gün içinde iadeler alıcılara iade edilir.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba