More

  OnePlus 11 yeni bir renk çeşidi alıyor

  OnePlus 11, selefi ile aynı iki renkte geldi, ancak ufukta başka bir ilginç seçenek görünüyor.

  Ayrıca Weibo’da alay etti (trans Android Yetkilisi), OnePlus, satılan her telefonun biraz farklı olacağı renk ve malzeme açısından OnePlus 11’in yeni bir çeşididir. Çevrilen gönderi, OnePlus 11’in kendi renginin “eşsiz malzeme ve işçilik” kullandığını söylüyor. OnePlus Çin Başkanı Li Jie’nin alay ettiği gibi:

  Her insan benzersizdir. Her telefonun benzersiz görünmesi de mümkün mü?

  Aşağıdaki tanıtım görüntüsü, OnePlus 11’i Jüpiter’in üstüne yerleştiriyor ve gezegenin deseni telefonun arkasını oluşturuyor.

  Telefonun diğer fotoğraflarında paylaşın ile meraklı teknolojiArkada altın rengi çerçeve ve damarlı ahşap benzeri bir desenle tasarımı daha iyi görüyoruz. Kesinlikle benzersiz bir görünüm ve resimde gösterilen iki seçenek birbirinden çok farklı. OnePlus’ın burada hangi malzemeyi kullanacağı net değil, ancak bir olasılık mermer.

  Bu yeni varyantın piyasaya ne zaman çıkacağı belli değil.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.


  Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index