More

  OnePlus 11, T-Mobile’da olmayacak

  Geçtiğimiz birkaç yılda, OnePlus’ın odağını ABD pazarından yavaşça çektiği oldukça açıktı ve bu yıl, OnePlus 11 artık markanın kalan tek ortağı olan T’de satılmayacağı için bu tabuta bir çivi daha çakıldı. -Mobil.

  OnePlus 11’in piyasaya sürülmesiyle OnePlus, en son amiral gemisinin artık T-Mobile tarafından mağazalarda veya çevrimiçi olarak satılmayacağını doğruladı. Markanın ABD’li bir operatörle piyasaya sürülen ilk cihazı olan OnePlus 6T’den bu yana taşıyıcıyı atlayan ilk OnePlus. Yıllar boyunca, OnePlus, T-Mobile ile ortaklığını sürdürdü ve OnePlus 7 Pro, operatöre özel oldu.

  OnePlus ayrıca 2020’de Verizon Wireless ile kısa bir ortaklık yürüttü, ancak bu bir nesil sonra başarısız oldu.

  Bir açıklamada OnePlus, OnePlus 11’in T-Mobile, AT&T ve Verizon’da 5G sertifikasına sahip olduğunu ve kendi web sitesinde, Amazon’da ve Best Buy’da kolay satış kanallarını işaret ettiğini belirtiyor.

  OnePlus, üç büyük ABD operatör ağının hepsinde 5G sertifikası alarak 10 Serisi cihazlarımızı daha kolay kullanılabilir hale getirme konusunda büyük adımlar attı. Bu, önde gelen Android deneyimini artan sayıda kullanıcıya rekabetçi bir fiyatla sunma taahhüdümüzde önemli bir dönüm noktası olduğunu kanıtladı.

  OnePlus 11’i önceki yıllardan daha erken pazara sunmaya kararlıyız ve OnePlus.com, Amazon ve Best Buy’dan satış yapmaya başlayacağız. OnePlus 11, Amazon, Best Buy ve OnePlus çevrimiçi mağazasından satın alınabilirken, üç büyük ABD taşıyıcısının tümü ile 5G uyumluluğu sunmaya devam edecek. T-Mobile ile ortaklığımız güçlü olmaya devam ediyor ve T-Mobile ve Metro by T-Mobile aracılığıyla diğer amiral gemisi modelleri ve Nord N serisi cihazları sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca gelecekte T-Mobile ve Metro by T-Mobile aracılığıyla piyasaya daha heyecan verici ürünler sunmayı dört gözle bekliyoruz.

  OnePlus, T-Mobile ile ilişkisinin devam edeceğini, ancak daha uygun fiyatlı Nord cihazlarında kalacağını da belirtiyor. Nord akıllı telefonları T-Mobile ve Metro ile bir hit olduğu için bu kesinlikle mantıklı.

  9to5Google’ın Alımı

  Hareketi, OnePlus’ın ABD amiral gemisi için olumsuzdan başka bir şey olarak görmek zor.

  ABD akıllı telefon pazarı, müşterilerin büyük çoğunluğunun telefonlarını satın aldığı operatörlerden büyük ölçüde etkileniyor. OnePlus, bu konuda Samsung ve Google’a kıyasla gerçekten geride kaldı ve bu, yalnızca OnePlus ve Oppo kardeşlerinin ABD pazarına daha az ilgi gösterdiğini gösteriyor.

  Bu hamle, OnePlus’ın ABD pazarında sunabileceği fiyata fayda sağlasa da, cihazın burada yaratabileceği etkiyi gerçekten sınırlıyor.

  OnePlus 11 hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index