More

  OnePlus 11 Pro olmayacak

  Akıllı telefon portföyünü “basitleştirme” çabasıyla OnePlus 11 Pro gelmeyecek.

  2019’dan 2021’e kadar OnePlus, temel model ve “Pro” seçeneğiyle OnePlus 7, 8 ve 9 serisini piyasaya sürdü. Her serideki iki telefon benzer tasarım ve özellikler sunar, ancak genellikle Pro modeline göre daha yüksek bir fiyata ek özellikler veya daha iyi donanım sunar. Örneğin, OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro ile standart telefon plastikten yapılmıştı, kablosuz şarjı yoktu, metal ve cam “Pro” modelinden farklı bir kamera sistemi, kablosuz şarjı ve daha iyi bir ekranı vardı. fazla.

  Ancak OnePlus, geçen yıl OnePlus 10 Pro ile bu kalıbı kırdı.

  Telefon Çin’de “OnePlus 10” olmadan piyasaya çıktı ve yıl geçtikçe bu “daha küçük” telefon hiç gelmedi. OnePlus 10R ve OnePlus 10T, yıl boyunca Pro modeline kıyasla birkaç ödün vererek piyasaya çıktı, ancak aynı zamanda 125W’a kadar şarj hızlarıyla çıkış yapan 10T durumunda bazı yükseltmeler yaptı.

  Bu yılki OnePlus 11 ile OnePlus kafa karışıklığından tamamen kurtuluyor. Kuzey Amerika’da veya küresel olarak OnePlus 11 Pro olmayacak. OnePlus, bunun ileriye doğru da devam eden bir model olacağını belirtiyor.

  2023 serisinden başlayarak, Pro serimizi kaldırarak Kuzey Amerika’daki (ve küresel olarak) amiral gemisi portföyünü basitleştiriyoruz. Halihazırda “Pro” olan bir cihaz için “Pro” adına sahip olmanıza gerek yoktur.

  OnePlus 11, ABD’de 699 ABD doları karşılığında piyasaya çıkıyor ve 16 Şubat’ta açık satışlarla başlıyor. Ön siparişler şimdi açık.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index