More

  OnePlus 11, ilk Android 14 beta sürümünü aldı

  Google I/O, Android 14 konusunda oldukça sessizdi, ancak bugün Pixel telefonlar için yeni bir beta yayınlandı. Üstelik, OnePlus şimdi eğlenceye katılıyor ve şimdi OnePlus 11 için mevcut olan ilk Android 14 Beta ile.

  Şimdi indirilebilen OnePlus 11 için Android 14 Beta 1, geliştiricilere uygulamalarını Android 14’te OnePlus cihazlarında test etme şansı veriyor.

  Sizlerle güzel haberleri paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. OnePlus 11 için Android 14 Beta şimdi başlıyor! OnePlus 11 kullanıcılarına en son Android sürümünü mümkün olan en kısa sürede deneme şansı vermek için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

  Hiçbir şekilde Ortalama Joe için tasarlanmış bir önizleme değildir.

  OnePlus, Wi-Fi ve yayınlama sorunları, çok kullanıcı kullanırken “kırmızı ekran” hatası, WhatsApp’ta özçekim kamerasını kullanırken ekranın donması ve daha fazlası dahil olmak üzere OnePlus 11’deki Android 14’ün ilk beta sürümüyle ilgili birkaç önemli soruna dikkat çekiyor. İşte bilinen sorunların tam listesi:

  • Belirli senaryolarda WLAN arızaları
  • TV ekranına yayın yapılırken bağlantı başarısız oldu
  • Belirli senaryolarda misafir modundan sahip moduna geçerken kırmızı bir ekran beliriyor.
  • Telefonu tabletten çıkardıktan sonra manuel bağlantı başarısız oluyor
  • WeChat aramaları Bluetooth kulaklıkla çalmayabilir
  • Yeni bir takvim oluşturulduğunda kırmızı ekran yanıp söner
  • WhatsApp’ta ön kamerayla fotoğraf çekerken ekran donuyor

  Bu güncellemeyi yüklemek için en az 4 GB kullanılabilir depolama alanına ihtiyacınız olacak, ancak güncellemeyi doğrudan telefonunuza yükleyebilirsiniz; PC gerekmez. Ayarlar> Cihaz hakkında> Güncelle> Tam menü> Yerel kurulum’a gidin ve ardından OnePlus web sitesinden indirilen dosyayı seçin. Beta, Kuzey Amerika, Hindistan, AB ve Küresel modelde OnePlus 11 için mevcuttur.

  Android 14 ile ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index