More

  OnePlus 11 Genshin Impact sınırlı sayıda telefon

  Bugün, OnePlus, en yeni OnePlus 11 5G akıllı telefonunun yeni sınırlı sayıda sürümünü piyasaya sürüyor. Genshin Impact ile ortaklaşa iki şirket, popüler çevrimiçi macera oyununun hayranlarına markanın en yeni amiral gemisi telefonunun koleksiyonluk bir versiyonunu vermek için bir araya geliyor. Sevilen şef Xiangling etrafında tasarlanan yeni OnePlus 11 Genshin Impact akıllı telefon, bu hafta 1.000 adetlik sınırlı sayıda piyasaya sürülecek.

  OnePlus 11 Genshin Impact akıllı telefon uygulaması

  Çinlilerden gelen her iki şirketin dışında, OnePlus ve miHoYo’nun işbirliği çok mantıklı. OnePlus 11 5G, piyasadaki en iyi oyun akıllı telefonlarından biridir ve Genshin Impact, tüm donanımınızı ve oyun niş ürün yazılımınızı teste tabi tutmanın en iyi yollarından biridir. Ve şimdi sınırlı bir koleksiyon sürümü olarak bir araya geliyorlar.

  Genshin Impact’te ateşe dayalı bir kitle oynayan bir karakter olan Xiangling’den bazı hisler taşıyan ambalaj, oyundaki Liyue bölgesinden bir bento kutusundan ilham aldı. Ve gerçekten de buradaki tüm şovun yıldızı. İç kutuyu, metal bir kulp içerecek şekilde daha da uzayan küçük beşiğinden kaldırarak, bazı karakter portrelerini ve bazı güzelliklerin bulunduğu iki çekmeceyi ortaya çıkarmak için iki tarafını açabilirsiniz.

  OnePlus 11 Genshin Etkisi

  Üst kısım, birkaç aksesuarla dolu temalı bir kitabı ve tüm işbirliği hakkında bilgileri ortaya çıkarmak için kayar. Öte yandan, ikinci tepsi, Collector’s Edition’ın geri kalanına uyması için göz alıcı kırmızı bir kutu içinde gelen akıllı telefonun kendisini tutuyor.

  Sınırlı sürümde neler var?

  Yeni Genshin Impact Edition ile gerçekte ne elde ettiğinize gelince, her şey OnePlus 11 5G ile başlar. Bu durumda, 256 GB SSD depolama ve 16 GB dahili depolamaya sahip üst düzey modeldir.

  Genshin Impact’in tasarımı, zarif bir ambalaj içinde paketlenmiş olmasına rağmen birlikte verilen kutu ve aksesuarlarla başlar ve biter.

  Telefon bir OnePlus 11, ancak gerçekten ihtiyacınız olan tek şey bu. Geçen sonbaharda ilk kez incelediğimizde, başlangıçta telefondan etkilenmiştik. O zamanlar istikrarın kötü bir şey olması gerekmediğini düşündük ve şimdi bunca aydan sonra şirket, telefonu çevreleyen göz alıcı ambalaj sayesinde kararlılığın yapacağı son şey olduğundan emin oluyor.

  Ben de cihazın büyük bir hayranıyım çünkü bu benim ilk Android telefonum. En azından yıllardır ilk kez. Özellikle telefonun daha uzun boy oranını, arkadaki dokulu tasarımı ve ekranın delikli kamerayla ne kadar iyi göründüğünü seviyorum. Bu son öğe, Genshin Impact için mükemmel bir dalış arkadaşıydı, bu nedenle ekranın neredeyse her milimetresi Teyvat’ın muhteşem manzarasını göstermeye gidebilir.

  OnePlus 11 5G ayrıca, gecikmesiz bir deneyim sunmaya yardımcı olan HyperBoost oyun motoru da dahil olmak üzere, Genshin Impact deneyimine yardımcı olan bazı oyun iyileştirmeleri içerir. 120Hz ekranı da ekleyin ve piyasadaki en iyi dizüstü oyun bilgisayarlarından birine bakıyorsunuz.

  O zaman tüm iyi şeyler var! Sevimli karakter aynı zamanda Genshin Hayranlarının keyif alacağından emin olduğu birkaç ekstraya kadar her şeyi getirdiğinden, Xiangling’den ilham alan bir ambalajdan daha fazlası var. Şahsen, her Guoba arkadaşının yanında şefin yer aldığı koleksiyon kartlarını seviyorum. İki pyro karakteri, çevre dostu metalik kağıda basılmış üç farklı tasarımda görünür ve ortalama TCG sayısından biraz daha fazlasını sağlar.

  Başka bir aksesuar, sim tarzı bir Guoba ayı fırlatıcı temalı olarak gelir. Cihazınızı güçlendirmek için muhtemelen yalnızca bir veya iki kez kullanacağınız biraz eğlenceli bir ekleme, ancak yine de tüm Genshin Impact deneyimini sunuyor. Özellikle kutudan çıkarma yönüne yönelik koleksiyon sürümüyle, oyunun karakterlerinden birine sahip olmak, yeni cihazınızı standart bir eski sim ile kesinlikle yapmanıza yardımcı olur.

  Son olarak, bazı Xiangling çıkartmaları da var. Kitapçığın içinde, bazı kişisel rozetleri kaldırmanıza izin veren bir sayfa var.

  21 Temmuz’dan itibaren Eşsiz Koleksiyoncu Sandığını Kaydedin

  OnePlus’ın Genshin Impact akıllı telefonu serisinin önemli bir parçası olarak piyasaya sürdüğünü görmek harika olsa da, miHoYo ile işbirliği daha da sınırlı bir sürüm olacak. Yeni OnePlus 11 5G Xiangling Sürümü, hafta içinde 21 Temmuz’da mağaza raflarında piyasaya sürülecek. Bu Cuma 10:00 EST’ye ulaştığında, burada Kuzey Amerika’da OnePlus.com’da satın alınabilecek 1.000 birim ve Best Buy’da daha fazlası olacak.

  Genshin Impact’ten gelen tüm iyi şeyler de size fazladan para kazandırmaz. Yeni Xiangling OnePlus 11 5G tükenecek 799,99 $256GB / 16GB yapılandırmasıyla aynı maliyettir.

  9to5Google’ın Alımı

  Birkaç haftadır bu sürümden bahsediyorum. Dünyadaki en büyük Genshin Impact hayranı olmayabilirim ama kesinlikle oyunun hayranıyım. İlk kez açtığımdan beri özellikle Xiangling’e bayıldım. Oyunda ateş yakmayla ilgili oynaması çok eğlenceli bir şey var ve bu koleksiyoncu sürümü aynı enerjinin çoğunu yakaladı. Bu da beni Genshin Impact OnePlus 11 5G’nin büyük bir hayranı olmamı sağlıyor.

  OnePlus 11 Genshin Etkisi

  Kutunun genel tasarımı, makinenizi çalışır duruma getirmek için akla gelebilecek her son zili ve ıslığı içeren bir yaklaşımla gerçekten korunacak bir şeydir. Koleksiyon ürünleri kesinlikle hoş bir dokunuş, ancak sonuçta gerçek ambalajın kendisinden sonra ikinci sırada geliyorlar.

  Kutu ve güzelliklerin yanı sıra, gerçek akıllı telefon uygulaması konusunda hala bölünmüş durumdayım. Bir yandan, telefonun kullanım ömrü boyunca Xiangling tasarımıyla süslenmemesini takdir ediyorum. Bu nedenle, sonunda oyuna olan sevginizi aşarsanız, bazı özellikleriniz kalmaz. Ama dürüst olalım, geçmiş veya şimdiki hiçbir Genshin Impact hayranı Xiangling’den bıkamaz, değil mi? Güvenli oynamak, OnePlus’ın gözünde üzülmekten daha iyidir.

  Ancak öte yandan, her şeyi yapmaya karar vermiş olsaydı, OnePlus’ın neler sunabileceğini görmek isterdim. Genshin Impact temalı bir kolaj akıllı telefon kılıfı harika olurdu ya da en azından çıkartmalarla özelleştirebileceğiniz şeffaf bir kılıf.

  Bu tür şeylerle ilgilenen tanıdığım herkesin, anime çıkartmaları, Pokemon kartları veya telefonlarıyla kasa arasına sıkıştırılmış bir tür fotoğrafla aşağı yukarı net olan bir vakası olmuştur. OnePlus’ın Genshin Impact topluluğuyla bunun gibi biraz fazladan şeyler atmak için nasıl temas halinde olduğunu gerçekten gösterebilirdi, ancak bu, kutudan çıkarma deneyiminden biraz daha ileri gidiyor.

  Yine de en azından programın sonunda denemek için bazı temalar edinebilirdik. Hemen içeri girdim ve biraz Xiangling eylemi yapmak için duvar kağıdını değiştirdim, ancak kutudan çıkar çıkmaz sadece stok Android.

  Sonunda, akıllı telefonun bu sürümünü yalnızca paketleme için satın alıyorsunuz. Tıpkı diğer herhangi bir OnePlus 11 5G telefonu gibi, yalnızca şimdiye kadar gördüğüm en kutudan çıkarılmış yeni deneyimlerden biriyle. Ve sırf bunun için, satıldığımı söylemeliyim. Paketi eve getirmek için yüksek bir fiyat etiketi eklenmiş olsaydı, aksesuarlar yoluyla daha fazlasını dahil görmek isterdim; Bu, şirketten standart bir telefon için MSRP’den daha pahalı değil.

  Dolayısıyla, akıllı telefonunuzu yükseltmek için doğru fırsatı bekliyorsanız ve bir Genshin Impact hayranıysanız, bundan daha iyi bir zaman olamaz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun