More

  OnePlus 11 Concept’in LED arka ışığı yeni bir soğutma sistemidir

  MWC 2023’te OnePlus, orijinal OnePlus 11’e biraz flaş ekleyen yeni bir donanım olan “Active CryoFlux” ile nihayet OInePlus 11 konseptini ortaya çıkardı. LED ışık ekranı.

  Geçen hafta, OnePlus, OnePlus 11’i biraz parlama ile gösteren yeni bir grup resim yayınladı. Bu parıltı, OnePlus 11’in arkasından kameraya kadar uzanan ve matrisi yumuşak bir halka şeklinde ışıkla çevreleyen bir grup LED bobinine benziyordu.

  Görünüşe göre biraz haklıymışız. MWC 2023’te OnePlus, ağır oyun seansları veya şarj molası için telefonun sıcaklığını birkaç derece düşüren iki farklı sıvıdan oluşan bir soğutma yöntemi olan “Active CryoFlux” kullanan OnePlus 11 Konseptini toplu olarak ortaya çıkardı.

  Görünüşe göre, cihazın arkasına yerleştirilen LED şeritleri yerine, bu mavi şeritleri taşıyan katman aslında toplamda 0,2 santimetrekareden küçük hatlardan pompalanan bir piezoelektrik seramik karışımı ile doldurulmuş. Bu soğutma sıvısı, fazla yer kaplamadan telefonun arka kısmının büyük bir kısmında dolaşmalıdır. Bu soğutma sisteminin arkasında, OnePlus arka taraftaki boru hatlarını göstermek için bir LED arka ışık ekledi.

  OnePlus’a göre, sıvı soğutma sıvısı, yoğun seanslar sırasında cihazı yaklaşık 2,1 santigrat derece ve şarj sırasında 1,6 santigrat derece soğutabilir, bu da şirketin biraz ısınabilen SuperVOOC teknolojisini kullanırken yararlı olabilir.

  Kamerada, matrisin etrafında Aktif CryoFlux sıvısı akıyormuş gibi görünmesi gerekmesine rağmen, etrafına sarılmış bir LED ışık var gibi görünüyor. Resimlerde, kamerada görmeseniz de borunun içinden akan sıvıyı görebilirsiniz. Öte yandan OnePlus, belirli bir zevke hitap eden Guillochlu işleme gibi bazı güzel özellikleri kamera kurulumuna eklemiş.

  Active CryoFlux özellikli OnePlus 11 Concept zarif bir tasarım gibi görünse de üretimde asla göremeyeceğiz. OnePlus, takip edecek gerçek bir sürüm olmaksızın konsept cihazlar konusunda güçlü bir sicile sahiptir. Ancak, fikirler gelecekteki OnePlus cihazlarında görünebilir. Öte yandan, yakın tarihli bir OnePlus test telefonundan hiçbir şey çıkmadığını gördük, bu yüzden kesin olarak söylemek zor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun