More

  OnePlus 11, bükülme testinden zar zor geçti [Video]

  OnePlus 10 Pro ve OnePlus 10T birinin elleriyle ikiye bölünebileceğinden, önceki nesil OnePlus telefonlarının yapısal olarak kusurlu olduğu kanıtlanmıştır. Ancak sonunda OnePlus 11, bükülme testinden sağ çıkmayı başardı.

  Son dayanıklılık testinde, Zack Jerry’nin her şeyi OnePlus 11’i olağan işkence testlerinden geçirin. Çizikler, yangın ve daha fazlası ve telefon genellikle iyi durumda. Ön cam, olağan çizilme testlerine karşı dayanıklıdır ve telefonun geri kalanı hala aynı seviyededir. Ekran, 50+ saniyelik yanma testine bile herhangi bir zarar vermeden dayanabiliyor ki bu oldukça etkileyici. Tek gerçek kusur, o bölgede Mo’nun sertlik ölçeğinde 7 seviyeli bir çizik oluştuktan sonra çalışmayı durduran parmak izi sensöründe görünüyor. Bu, telefonların sıklıkla başarısız olmadığı bir testtir.

  Ancak son birkaç yılda OnePlus’ın Aşil topuğu bükülme testi oldu.

  OnePlus 10 Pro, ilk olarak, basıldığında, telefon nispeten kolaylıkla ikiye bölündüğünde bir sorun gösterdi. Aynı şey, yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülen OnePlus 10T için de geçerliydi. Dışarıdan benzer bir tasarıma ve bu telefonların çarptığı yerlere yeni bir anten hattının eklenmesiyle, OnePlus 11 bükülme testini geçemedi.

  Neyse ki, OnePlus bazı büyük iyileştirmeler yapmış gibi görünüyor.

  Bükme testimiz sırasında bazı rahatsız edici gıcırtılar ve çatlaklar olsa da, diğer taraftan OnePlus 11 hala sağlam ve çalışır durumda çıkıyor. Göze çarpan hasar, cihazın arkasında, arka cam panelin neredeyse anında çok derin bir kırılma gördüğü yerde, video camı görmeye devam ediyor ve ardından basit bir parmak dokunuşuyla daha fazla alanda kırılmayı başarıyor. Telefonunuz sık sık aşırı bükülme testlerinden geçmeyecek olsa da, cam arka panelin bu kadar kolay çatlaması endişe vericidir.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba