More

  OnePlus 10 Pro güncellemeleri şu anda biraz labirent gibi

  Android 13’ün Pixel telefonlarda piyasaya sürülmesinden bu yana altı ay geçti ve OnePlus, güncellemenin sadece haftalar sonra OnePlus 10 Pro’ya ulaşmasıyla eğrinin çok gerisinde kalmadı. Ancak, görünüşe göre, güncelleme aslında herkese sunulmadı ve çoğu hala bekliyor.

  OnePlus, 21 Eylül 2022’de OnePlus 10 Pro için Android 13’ü kararlı bir güncellemeyle piyasaya sürdü. O sırada OnePlus, güncellemenin önce beta programlarına katılan kullanıcılara gönderileceğini ve diğer alıcıların güncellemeyi “kademeli olarak” alacağını söyledi. zaman. .

  vurgulandığı gibi Android YetkilisiBu “kademeli itme”, herkesin beklediğinden çok daha uzun sürdü.

  Yakın zamanda OnePlus forumlarındaki bir ileti dizisinde neler olup bittiğine dair bir zaman çizelgesi sunuldu ve cihazlarında Android 13 / OxygenOS 13 güncellemesini hiç almayan OnePlus 10 Pro sahiplerinin birkaç örneğine yer verildi.

  Sorunun özü, OnePlus’ın düzensiz sürüm programı etrafında dönüyor gibi görünüyor. OxygenOS 13’ün ilk kullanıma sunulmasından birkaç gün sonra OnePlus, OxygenOS 12 için yeni bir güncelleme yayınladı ve güncellemeyi yapanlar OxygenOS 13’ü hiç görmediler. OnePlus, o zamandan beri OxygenOS için birkaç başka güncelleme yayınladı, ancak tutarsız kullanılabilirlik ile. Bazı sahipler en son yazılımı kullanırken, diğerleri eski güvenlik yamalarıyla aylar öncesindeki sürümlerde takılıp kalıyor.

  OnePlus şimdiye kadar bu konuda nispeten sessiz kaldı ve OnePlus 10 Pro sahiplerini karanlıkta bıraktı. Bir noktada OnePlus, kullanıcılar için Android 13’ün mevcut olması veya Android 12’de kalmayı seçmesi olmak üzere iki etkili yol olduğunu paylaştı. Bu şu şekilde açıklandı:

  Bu zaten normal. OOS13’ün piyasaya sürülmesi ek bir baskıdır.Bu süre zarfında ekip, OOS12 sürümlerini üyelere iletmeye devam edecektir. Bu, hala OOS12 kullanan kişilerin cihazları için sistem güvenliği ve kullanıcı deneyimi sağlayabilmemiz için yapılır.

  Bununla birlikte, birçok OnePlus 10 Pro sahibi, ileriye dönük net bir yolu olmayan eski yazılımları kullanmaya devam ettiğinden, bu “yanıt” durumu gerçekten açıklığa kavuşturmaz. Bu aynı zamanda diğer OnePlus cihazlarında da oluyor gibi görünüyor, 10 Pro en dikkate değer örneklerden sadece biri.

  Bir çözüm, gerekli güncellemeyi indirmek olabilir, ancak bu, özellikle OnePlus güncelleme hızında iyileştirmeler vaat ederken, kullanıcıların yapması gereken bir seçenek değildir.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index