More

  One UI Watch 5 beta ertelendi, ‘beklenenden daha uzun sürdü’

  Bu ayın başlarında Samsung, Wear OS’nin bir sonraki yinelemesini – One UI Watch 5’i duyurdu. Başlangıçta yazılımın mevcut Galaxy Watch modelleri için bir beta sürümü yayınlayacağına söz verdikten sonra, şirket şimdi belirsiz bilinmeyenlerden uzaklaşıyor.

  One UI Watch 5, Galaxy Watch 4 ve 5 serisinde bulunan mevcut sürüm üzerinde bazı ciddi iyileştirmeler yapacak şekilde ayarlanmıştır.Wear OS 4’te doğal olarak gelen genel güncellemeleri sunmanın dışında, One UI Watch 5, Samsung’un birkaç popüler özelliğini ince ayarlar.

  Önemli bir değişiklik, odağı uyku sağlığı ve yönetimine kaydırmak. Samsung, One UI Watch 5’te bütünsel bir yaklaşım benimsemeyi ve “sağlıklı uyku alışkanlıkları” oluşturmak için Uyku Analizleri ve Uyku Koçluğu’nu kullanmayı amaçlıyor. Samsung’un yeni Wear OS yinelemesi, koşularınız sırasında özel kalp atış hızı bölgeleri de sunar.

  Samsung, One UI Watch 5’in tam olarak Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan Galaxy Watch 6’da piyasaya sürüleceğini açıkça belirtti. Şirket bundan önce gelenleri değiştirse de bu değişmedi.

  Samsung Topluluk Forumlarında duyurulan şirketin beta ekibi, One UI Watch 5’in Mayıs ayında Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5’te beta sürümünde olmayacağını açıkladı. SamMobile). Ekip, Wear OS 4 ile çalışmanın beklenenden daha uzun sürdüğünü belirterek zorluklara dikkat çekiyor. Wear OS 4 beta’nın Mayıs ayındaki ilk değerlendirmesi, anlaşılmasına rağmen sansasyoneldi.

  Samsung, piyasaya sürüldüğünde Galaxy Watch 6’da çalışacak herhangi bir değişiklikten bahsetmese de, Galaxy Watch 4 ve 5’in bir beta sürümü kullanıma sunulmadan önce biraz daha beklemesi gerekecek. Elbette, bunun ne zaman gerçekleşeceğine dair bir zaman çizelgesi yok, ancak Samsung’un akıllı saatinin yeni sürümünün dikkatleri üzerine çekmesinden önce piyasaya sunulmasını bekliyoruz.

  Galaxy Watch 6’nın Temmuz sonunda Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba