More

  Ohio polisi, hafta sonu bir araba kazası konusunda onları uyaran Apple Watch’a itibar ediyor.

  Ohio polisi, hafta sonu meydana gelen ölümcül bir araba kazasını Apple Watch’a bildirdiğini söylüyor. Ne yazık ki, araba kazasında bir kişi öldü ve başka bir kişi kritik durumda kaldı. Kazanın nedeni hala araştırılıyor, ancak Columbus, Ohio’daki polis, kaza mahallini bulmak için bir teknoloji kombinasyonu kullandıklarını söylüyor.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Polis, araba kazasını kendilerine ilk bildirenin Apple Watch’tan gelen acil durum uyarısı olduğunu söylüyor.

  WBNS, “Şerif Ofisine göre, tek araba kazası I-71 Kuzey ve I-270 bölgesinde sabah 7 ile sabah 8 arasında meydana geldi” dedi. Grove City polis memurları, olay hakkında Apple Watch’ları tarafından uyarıldı.

  Polis, Apple Watch tarafından paylaşılan konuma ulaştıktan sonra aracı bulmak için drone teknolojisini de kullandı.

  WBNS, “Memurlar aracı bulamayınca, yardım için şerifin ofisi ile insansız hava aracı ekibiyle iletişime geçtiler” diye yazdı. “Yetkililer insansız hava aracını kullanarak, I-71 Kuzey ile I-270 Doğu çıkış rampası arasındaki vadide bir Chevy Spark olan aracın yerini tespit edebildiler.”

  Apple Watch Series 8 ve Apple Watch Ultra, Eylül 2022’de bir özellik olarak Araba Kazası Tespitini kullanıma sundu. iPhone 14 ve iPhone 14 Pro, Araba Kazası Tespitini de içerir. Telefonlar ayrıca hücresel ağ kapsama alanı olmayan alanlarda acil durum uydu iletişimini de içerir.

  Apple, geçen sonbahardaki lansmanından bu yana, hız trenleri ve kaykaydan kaynaklanan yanlış alarmlarla ilgili sorunları çözerken araba kazalarını daha iyi ve daha iyi algılamak için yazılımında sürekli olarak ince ayar yaptı.

  Apple’ın araba kazası algılama özellikleri hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun