More

  Nomad’ın Modern Deri iPad ve Folyo Kılıfı – İnceleme

  Nomad kısa süre önce iPad Pro ve Air için yüksek kaliteli bir Modern Deri Folyo kılıfı ve Modern Deri Folioyu piyasaya sürdü. Her ikisi de korumadan ödün vermeden temiz, basit bir tasarıma sahiptir. Nomad’ın silikon veya plastik kılıflara iki harika alternatif olan Modern iPad deri koleksiyonuna uygulamalı bir bakış için okumaya devam edin.

  Apple yalnızca iPad Smart Folio için silikon sunduğundan ve diğer birçok şirket aynı ürünü veya plastiği kullandığından, Nomad’ın iPad Pro ve iPad Air için yüksek kaliteli deri seçeneklerini görmek güzel.

  Özellikler

  • Yüksek kaliteli polikarbonat çekirdekli sırçalı deri
  • İnce tasarım
  • termoplastik elastomer (TPE) koruyucu
  • Folio, manyetik kapatma ve üç katlı stand ile akıllı uyandırma/uyku işlevine sahiptir
  • Apple Pencil ile uyumlu
  • Fiyat: 99 $ – 169 $

  Malzemeler ve inşaat

  iPad Modern Deri Kılıf ve Folio (iki premium ürün) titizlikle üretildi ve sırçalı derinin kalitesi onu ilk tuttuğunuz andan itibaren kendini gösteriyor. İç kısımda yumuşak mikrofiber bulunur ve koruyucu TPE tampon, deri ile sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

  iPad Nomad 1 için güncellenmiş deri kılıf
  Solda Nomad Modern Deri Folyo, sağda Modern Deri Folyo

  Deri çanta ve modaya uygun çanta rustik kahverengi veya siyah renklerde mevcuttur ve 2 yıl garantilidir.

  kullanımda

  Modern deri kılıfın ve çantanın inceliği bende gerçekten göze çarpıyordu. Hoparlör, mikrofon, kamera ve Apple Pencil yuvalarından deri ve TPE tampon arasındaki inanılmaz yumuşak geçişe ve genel uyum için her şey yerli yerinde.

  Yeni iPad Nomad 3 deri kılıf

  Ayrıca Nomad’in ince bir tasarım ile iPad Modern Deri Kılıf ve Folio’yu koruyucu tutmak arasında güzel bir denge kurduğunu düşünüyorum. Kaplamanın bağlı olduğu polikarbonat çekirdeğin yanı sıra TPE tampon, ekranın 1,2 mm yukarısına oturur, böylece yüzü aşağı bakan yüzeylerde bile korunur.

  iPad Nomad 2 için güncellenmiş deri kılıf

  Aklıma gelen tek yapıcı eleştiri, TPE yumuşacık bir his verdiği için Nomad’ın üst ve ses düğmeleri için metal kullandığını görmek güzel olurdu. Ancak bunun bir TPE tamponla yapılmasının muhtemelen zor olacağını anlıyorum.

  Çözüm

  Bu kasa ve folyo, 99$ / 149$’ın üzerinde fiyat noktalarına sahip müşterilerin bir kısmını doğal olarak yabancılaştıracaktır. Ancak parayı yıllarca sürecek birinci sınıf deri tabanlı korumaya yatırmak isteyenler için iPad ve folyo kılıfı önermek kolaydır.

  iPad Modern Deri Kılıf, üçüncü nesil 11 inç iPad Pro için doğrudan Nomad’dan 99,95 ABD dolarından edinilebilir. Beşinci nesil 12,9 inç iPad Pro için 119,95 dolar. Ayrıca daha önceki iPad Pro modelleri ve en yeni iPad Air için de mevcuttur.

  Bu arada, iPad Modern Leather Folio, en yeni 11 inç iPad Pro için 149,95 ABD doları ve mevcut 12,9 inç iPad Pro için 169,95 ABD dolarıdır. Mevcut iPad Air ve daha eski iPad Pro için de sürümler mevcuttur.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index