More

  Nomad, tamamen siyah bir MagSafe uyumlu stant ve taban sunar [Hands-on]

  Resmi MagSafe premium Base One / Base One Max ve Stand One şarj cihazlarının ardından Nomad bugün iki yeni ürünle piyasaya çıktı. Aynı birinci sınıf metal ve cam konstrüksiyonla çok yönlülüğe ek olarak, yeni stand ve taban, resmi MFi sertifikası yerine MagSafe uyumluluğuna gidilerek daha da uygun fiyatlı. Daha düşük fiyatın yanı sıra bu, Nomad’ın tamamen siyah varyantlar sunmasına da izin verdi.

  Geçen yıl Nomad, iPhone, Apple Watch ve AirPods için resmi MagSafe cam ve metal şarj cihazlarını (tam inceleme) piyasaya sürdü. Ve bu bahar keskin Stand One’ı aldık.

  Bunlar, görünüm, his ve işlevsellik açısından en sevdiğim şarj cihazlarım haline geldi. Nomad şimdi birinci sınıf şarj cihazları almanın daha uygun fiyatlı bir yolunu sunuyor.

  Nomad Stand ve Kaide Özellikleri

  • Tamamen metal ve cam tasarım
  • MagSafe uyumlu
  • 15 W kablosuz çıkış, iPhone için 7,5 W
  • Tümleşik 2 m (6,6 fit) USB-C kablosu
  • 20 W güç adaptörüyle çalışır – ayrı satılır
  • Son derece ağır tasarım – Ayak: 614g (1,35lbs) Taban: 536g (1,18lbs)
  • Siyah veya beyaz olarak mevcuttur
  • Fiyat: Taban için 70 $ – stand için 80 $
  Nomad Stand ve Base MagSafe, iPhone 1 ile uyumludur

  kullanımda

  Sehpa ve kaidenin tasarımı ve yapısı, ilk kaide ve 1. kaide ile aynıdır. Güzel cam ve metal konstrüksiyon, bir poundun biraz üzerindedir.

  Ağırlıkları ve sağlam kauçuk tabanları sayesinde bu şarj cihazları, iPhone veya AirPods’unuzu şarj cihazından çıkardığınızda hareket etmez.

  Stand/Taban ve Stand One/Base One arasındaki tek fark, yeni şarj cihazlarının resmi MagSafe yerine MagSafe uyumlu şarj pedlerini kullanmasıdır.

  Bu, iPhone için 15W yerine 7.5W kablosuz şarjdır. Çoğu insan için, bu muhtemelen pek bir sorun olmazdı – ve değiş tokuş için, olumlu tarafı, Nomad’ın siyah versiyonu tamamen siyah yapabilmesidir (Apple, beyaz şarj pedlerini kullanmak için resmi MagSafe şarj cihazları gerektirir).

  Nomad Stand ve Base MagSafe, iPhone 2 ile uyumludur

  Bu, ev dekoruyla iyi uyum sağlayan daha temiz bir estetik anlamına gelir. Ve iOS 17’deki yeni StandBy iPhone Smart View özelliğiyle eşleştirilen siyah rengi gerçekten seviyorum.

  Küçük bir uyarı

  Yalnızca iPhone 14 Pro (muhtemelen 14 Pro Max için de geçerli) için geçerli olan Standı test ederken ilginç bir ayrıntı keşfettim. Bekleme modunda yatay modda kullanmaya çalışırken sorunsuz14 Pro dik durmak istemiyor – görünüşe göre kameranın ağırlığı ve sürtünme olmaması nedeniyle dikey yöne doğru kayıyor.

  Burada kolay düzeltme, kılıf iPhone 14 Pro’dayken açık kalır. Bunun mıknatısların gücüyle ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum, 14 Pro’nun arkasındaki pürüzsüz cam ile MagSafe uyumlu pürüzsüz kauçuk plaka arasındaki sürtünmesizlik sorunu olduğunu düşünüyorum.

  Bunu bir iPhone 13 Pro ile de test ettim ve kapaksız yatay yönde kalıyor. Yani sadece 14 Pro/Pro Max ile ilgili bir sorun gibi görünüyor.

  İçerdiği

  Nomad’ın daha fazla müşteri için daha erişilebilir hale getirmek için uygun fiyatlı premium şarj cihazı serisini genişletmesine bayılıyorum.

  Bunlar hala herkes için değil, ancak resmi MagSafe Stand One ve Base One ile karşılaştırıldığında 30 $ tasarruf ve tamamen siyah versiyonun avantajı arasında, bunların 100 $ altındaki en benzersiz ve sağlam iPhone şarj cihazları olduğunu düşünüyorum.

  Artık standı ve tabanı doğrudan Nomad’den sırasıyla 80 $ ve 70 $ karşılığında alabilirsiniz. Kutu içerisinden çıkmadığı için 20W güç adaptörüne ihtiyacınız olacağını unutmayın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index