More

  Nomad Stand One MagSafe iPhone Şarj Cihazı – İnceleme

  Nomad bugün iPhone için en son resmi MagSafe şarj cihazını piyasaya sürdü: Stand One. Base One gibi, Stand One da iPhone’unuzu süsleyen bir heykel gibi görünen ağır bir tasarıma sahip birinci sınıf metal ve cam bir gövdeye sahiptir. Nomad Stand One’a uygulamalı bir bakış için takip edin.

  Nomad Stand One teknik özellikleri

  • iPhone için 15 W’a kadar resmi MFi MagSafe hızlı şarj
  • 21 derecelik görüş açısına sahip metal ve katı camdan oluşan ayaklı tasarım
  • 2m örgülü USB-C kablosu
  • 20 W USB-C Güç Adaptörüyle çalışır (ayrı satılır)
  • Renkler: gümüş/beyaz veya karbür (neredeyse siyah)
  • Ağırlık: 1,35 lb (613 gr)
  • Fiyat: 109,95 $

  Malzemeler ve inşaat

  Tıpkı Base One gibi, Stand One da birinci sınıf malzeme ve yapıya sahip olağanüstü bir tasarıma sahiptir.

  Şarj Cihazının çerçevesi, hassas bir yapı için CNC’de işlenmiş güzel bir cam tablaya sahip sağlam bir metal bloktur. Ve iPhone’unuzu korumak için, resmi MagSafe şarj cihazının mıknatısları süper yumuşak bir malzemeyle kaplanmıştır.

  1,35 pound (613 gram) ağırlığındaki Stand One, her dokunduğunuzda size yapı kalitesini hatırlatan hoş bir ağırlık sunar. Ama bu aynı zamanda koyduğunuz yerde kaldığı anlamına da gelir.

  Nomad Stand One MagSafe iPhone bağlantı istasyonu şarj cihazı

  Taban, sağlam bir yüzey tutuşu için Stand One’ın ağırlığıyla harika çalışan tam bir lastik tampondan oluşur.

  Ve diğer ürünleri gibi, kompakt USB-C kablosu da sağlam naylon örgülü bir dış kılıfa sahiptir.

  kullanımda

  Silver Edition Stand One’ı test ettim ve Base One ve Base One Max ile Nomad ile aynı premium deneyimi sunduğunu gördüm.

  Akrabaları gibi, Stand One da resmi MagSafe, tamamen metal ve cam tasarımı ve iPhone’un kamerasının çarpması için camın üzerine kaldırılan MagSafe diski gibi ince ayrıntılarıyla piyasadaki neredeyse tüm diğer iPhone şarj cihazlarından ayrılıyor. şarj cihazındaki gömme bağlantıyla ilgili herhangi bir sorun yaratmaz.

  iPhone için Nomad Stand One MagSafe Şarj Cihazı kullanımda

  21 derecelik açı söz konusu olduğunda, iPhone’umu komodinden mutfağa veya masama kadar çeşitli alanlarda görüntülemeyi ve kullanmayı rahat buldum. Bununla birlikte, bazı şarj cihazlarına göre biraz daha dikey bir açıdır – sabit şarj cihazları için 30 derecenin daha tipik olabileceğini düşünüyorum.

  yapıcı düşünceler

  Stand One için düşündüğüm bazı yapıcı fikirlerim var. Öncelikle, Nomad ayarlanabilir açılı bir tasarıma sahip olsaydı, bu MagSafe şarj cihazının ne kadar harika olacağını ancak hayal edebiliyorum. Güzellik saf olmayacak ama güzel bir esneklik sağlayacaktır.

  İkincisi, 109,95 dolardan, ayrı bir satın alma yerine kutuda 20 W USB-C şarj cihazı olması güzel olurdu 😁. Ancak daha önce de söylediğim gibi, birinci sınıf bir şarj cihazına para harcamak isteyen kişiler, ellerinde daha fazlası yoksa başka bir şarjlı tuğla seçmekten çekinmeyebilirler.

  Son olarak, yerleşik USB-C kesinlikle temiz tasarıma katkıda bulunur, ancak bir şey olursa – evcil hayvan hasarı, çocuk hasarı vb. – Kabloyu değiştirebilmek gerçekten kullanışlı olacaktır.

  Çözüm

  Stand One ile biraz zaman geçirdikten sonra, resmi MagSafe ile estetik ve işlevsel açıdan üstün bir deneyim sunan Nomad geleneğini sürdürdüğünü gördüm.

  Üstün fiyat, bunun herkese uygun bir şarj cihazı olmadığı anlamına gelse de dayanıklı ve güzel bir yapıya sahip bir MagSafe dikey şarj cihazı arayanlar için Stand One mükemmel bir seçimdir.

  Stand One, şimdi doğrudan Nomad’dan 109,95 $ karşılığında edinilebilir.

  Sonuç Nomad iPhone için Bir MagSafe Standı

  Nomad incelemelerimizden daha fazlasına göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun