More

  Nomad, Lightning ve USB-C sürümleriyle yeniden tasarlanan ChargeKey’i piyasaya sürüyor [Hands-on]

  2013’te, Nomad’ın ilk günlerinde şirket, ChargeKey adlı yenilikçi bir iPhone şarj çözümünü piyasaya sürdü. Artık “dünyanın en taşınabilir şarj kablosu” modern, metalik bir gövdeyle yeniden tasarlandı ve hem Lightning hem de USB-C versiyonlarıyla sunuluyor.

  Nomad’ın küçük ChargeKey’i, ChargeCard’ı takip etti ve 50.000$’lık bir kitle fonlaması hedefinde 170.000$’ın üzerinde para topladı.

  On yıldan uzun bir süre sonra Nomad, şirketin üstün kalitesini taze ve yükseltilmiş bir biçimde sunan, yeniden tasarlanmış bir ChargeKey ile geri döndü.

  Nomad ChargeKey Özellikleri

  • USB-C’den Lightning’e veya USB-C’den USB-C’ye kadar kullanılabilir
  • iPhone için 20W’a kadar hızlı şarj
  • Kullanılabilir kablo uzunluğu: 12cm (4,72 inç)
  • Katlanmış uzunluk: 7,6 cm (2,99 inç)
  • Naylon örgülü kablo ile metal kasa
  • Fiyat: Lightning için 35 $, USB-C için 25 $

  Anılar şeridinde eğlenceli bir yürüyüş için işte esnek plastik yapıya sahip orijinal ChargeKey:

  kullanımda

  Yeni ChargeKey, örgülü bir alüminyum ve naylon yapı kullanır. Eğlenceli ve işlevsel bir tasarım seçeneği, kablonun her iki ucunun içine yerleştirilmiş mıknatıslardır, böylece siz kabloyu kullanmadığınızda her zaman bir arada kalırlar.

  Manyetik tasarım aynı zamanda anahtarlık, karabina vb. kullanmak zorunda kalmadan bir şeye takmanın kolay olduğu anlamına gelir.

  İşte kablonun naylon örgülü kısmının yakından görünümü. Uzun süredir kullanamıyorum ama uzun vadede dayanacak şekilde yapılmış gibi görünüyor.

  ChargeKey’i anahtarlığınıza veya benzerine taktığınız d-halkası, orijinal plastiğe kıyasla masif alüminyum kullanılan modern versiyonla daha sağlamdır.

  İşte yeni ChargeKey’in AirPods Pro kasasının yanında ne kadar kompakt olduğuna dair başka bir bakış açısı:

  İçerdiği

  Nerede olursanız olun elinizin altında bir kabloya sahip olacağınız anlamına gelen harika yeni tasarımıyla, modern ChargeKey’i önermek kolaydır.

  iPhone, iPad, AirPods, Android ve diğer çoğu cihaz için hem Lightning hem de USB-C sürümleri ve sağlam bir yapı kalitesiyle ChargeKey, 25 ila 35 ABD Doları arasında sağlam bir değerdir.

  iPhone 15’i ilk kez USB-C’ye dönüştürmenin yanı sıra, USB-C’den USB-C’ye sürüm, Apple kullanıcıları için her zamankinden daha kullanışlı olacak. Yeni ChargeKey hakkında bir Android perspektifi için meslektaşım Ben’in incelemesine göz atın.

  Artık doğrudan Nomad’dan yeni ChargeKey’e sahip olabilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index