More

  Nomad Base One Max: MagSafe Şarj Aleti / Apple Watch İncelemesi

  Birinci sınıf MagSafe Base One şarj cihazının ardından Nomad, yakın zamanda aynı üst düzey cam ve alüminyum tasarımın yanı sıra yerleşik bir Apple Watch şarj cihazına sahip Base One Max’i piyasaya sürdü. iPhone ve Apple Watch için resmi MagSafe İkili Şarj Cihazının kendisini rakiplerinden nasıl ayırdığına ayrıntılı bir bakış için takip edin.

  Base One’ı inceledikten sonra, hem estetik hem de işlevsel olarak üstün bir deneyim sunmayı başardığını gördüm. Ve Base One Max, güzel bir temperli cam ve alüminyum tasarım, iPhone için 15W MagSafe kablosuz şarj ve hoş bir şekilde ağır bir yapı ile aynı özelliklere sahiptir.

  Base One Max teknik özellikleri

  • MagSafe, iPhone için 15W hızlı kablosuz şarj ile resmi olarak MFi sertifikalıdır
  • Dahili Apple Watch şarj cihazı
  • USB-C (6,6 ft naylon örgülü kablo) ile çalışır
  • Tüm metal ve cam tasarımlar
  • Yalnızca 1,98 lbs (900g) ağırlığında son derece sağlam yapı
  • 149,99 dolardan

  Base One Max kullanımda

  Tıpkı Base One gibi, Base One Max de Gümüş ve Karbür Gri (siyah/çok koyu gri) renklerde sunulur. Her iki rengin de tasarımını çok şık buluyorum. Bunu iPhone ve Apple Watch’ı şarj eden güzel, kompakt bir heykel olarak düşünüyorum. Koyduğunuz her yerde harika görünüyor.

  Base One Max’in 2 kiloluk ağırlığı harika ve donanımınızı çıkardığınızda hiç hareket etmediği anlamına geliyor.

  Base One’da olduğu gibi, Max, yüksek kaliteli malzemeler ve yapıyla eşleşmesi için 149 $ ‘lık premium fiyat etiketiyle herkes için olmayacak.

  Ancak daha önce yazdığım gibi, ucuz plastik şarj cihazlarının hakim olduğu bir pazarda, ömür boyu dayanması, harika görünmesi ve hiçbir ayrıntıdan kaçınmaması gereken ikili bir MagSafe/Apple Watch şarj cihazı görmek güzel.

  Nomad Base One Max MagSafe Şarj Cihazı

  Base One Max ile küçük kardeşi arasındaki farklardan biri, Apple Watch şarj cihazının etrafındaki alandır. Temiz bir granit/kuvars tipine sahiptir. Pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve alüminyum ve camı çok iyi tamamlar.

  Nomad Base One Max MagSafe Komple Şarj Cihazı İncelemesi

  Şarj cihazının alt kısmı tamamen kaymaz kauçuk veya silikondan yapılmıştır ve biraz yükseklik vermek için ayakları vardır.

  Nomad Base One Max’in sonucu

  Hem Base One hem de Base One Max’i test ettikten sonra, birinci sınıf bir MagSafe şarj cihazı pazarındaysanız, bunların kısa listenizde olması gerektiğini düşünüyorum.

  Ve Apple Watch’u olan herkes için, Base One Max, Base One’dan yalnızca 20 $ daha fazla olan yerleşik giyilebilir şarj cihazıyla biraz daha çekici. Yedek bir güç adaptörünüz yoksa 30W’lık bir güç adaptörü almanız gerekeceğini unutmayın.

  Base One Max, doğrudan Nomad’dan 149,99 $ karşılığında edinilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba