More

  Nomad, Apple Watch için modern bir ‘İngiliz ten rengi’ deri kordonu piyasaya sürüyor

  Geçen hafta Apple Watch DesignLab’ı piyasaya sürdükten sonra Nomad, Apple Watch’ın yeni bir sürümüyle geri döndü. Şirketin popüler modern kordonu artık zengin İngiliz renginde ve aralarından seçim yapabileceğiniz çelik kaplamalarla sunuluyor.

  iPhone için Yeni İngiliz Modern Deri Kılıf ve AirPods Pro için Modern Kılıf için yoğun talep gören Nomad, Apple Watch Modern Kordon’a gelen popüler renkle koleksiyonunu tamamladı.

  Nomad Modern Band özellikleri

  • Sürdürülebilir kaynaklı tam sırçalı deri
  • Dayanıklı bir patina geliştirir
  • Özel paslanmaz çelik pabuçlar ve toka
  • Apple Watch Ultra, Series 8, 7, 6, SE ve önceki tüm Apple Watch sürümleri için tasarlanmıştır
  • Fiyat: 59,95 $

  Şu anda daha büyük olan 45/49 mm Apple Watch için İngiliz Bronz versiyonu mevcuttur. Şimdi doğrudan Nomad’dan alabilirsiniz.

  9to5Mac’i alın

  İster iPhone, AirPods ve Apple Watch’unuzun eşleşmesini isteyin, ister sadece kendi başına şık, iyi yapılmış yeni bir kayış arayın, bu harika bir yeni seçenektir.

  Yüksek kaliteli malzemeler, yapı ve Apple Watch’unuzu siyah veya gümüş kulplar ve tokalarla eşleştirme seçeneği, bunu 59,95 $’lık sağlam bir anlaşma haline getiriyor.

  9to5Mac’ten göçebe incelemeleri:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index