More

  Nereden alınır ve para kazandıran fırsatlar

  Leeds United, 23/24 sezonu için yeni beyaz adidas iç saha formasını çıkardı. Hayranların gömleklerini satın alabilecekleri yerler nereler ve para kazandıran fırsatlar var mı?

  Elland Road, 11 Temmuz’da Leeds’te 23/24 sezonu için adidas iç saha formasını tanıttı. West Yorkshire takımının geleneksel beyaz çizgilerinden ve ikonik tavus kuşu kullanımından ilham almıştır. Adidas ayrıca %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden yeni Leeds koleksiyonunu yarattı.

  Acid FC, beyaz takımın mirasını ve tarihini birleştiren Leeds’in 23/24 sezonu için yeni formasının tasarımına da katkıda bulundu. BOXT ayrıca Leeds’in yeni formasının bir numaralı forma sponsoru olarak SBOTOP’un yerini aldı. Daha önce beyaz bir sponsordu ancak anlaşmasını güncelledi.

  Taraftarlar, 2023/24 Şampiyonası sezonu için yeni Leeds iç saha formasını 11 Temmuz’daki lansmanından itibaren satın alabilirler. Hayranların gelecek sezonun Adidas ürünlerini nerelerden alabilecekleri ve evde Elland Road’un son moda serisinde tasarruf sağlayan fırsatlar var mı?

  Leeds United - Everton - Premier Lig
  Fotoğraf: George Wood/Getty Images

  Yeni adidas iç saha kiti Leeds United 23/24 nereden alınır

  Leeds, yeni adidas tasarımının lansmanından itibaren tüm taraftarların satın alabileceği 23/24 iç saha formasını kullanıma sundu. Beyaz sezonluk bilet sahipleri bandı ilk olarak 11 Temmuz 08:00 GMT’de satın alabilirler. Hayranlar, Leeds’in yeni iç saha formasının genel olarak satışa çıkması için 11 Temmuz 09:00 BST’ye kadar beklemek zorunda kalırken.

  Ayrıca 23/24 sezonu için giyilen beyaz forma, Adidas tarafından üretilen dördüncü formadır. Alman spor giyim markası, Temmuz 2020’de 24/25 sezonunun sonuna kadar Leeds fabrikasıyla çok yıllı bir sözleşme imzaladı. Beyaz takımla da rekor bir anlaşmaydı.

  Hayranlar, lansmanından bu yana adidas’ın yeni Leeds 23/24 iç saha formasını da çeşitli satış noktalarından satın alabilirler. Ancak setin fiyatı ve para kazandıran fırsatlar mağazalar arasında değişebilir.

  Resmi Leeds United kulüp mağazası

  Leeds United - Newcastle United - Premier Lig
  Getty Images aracılığıyla Serena Taylor / Newcastle United’ın fotoğrafı

  adidas 23/24 Leeds iç saha formasını kulübün resmi yumurta dükkanından satın alan yetişkinler, gömleği 65 £ karşılığında alabilir. Şortlar yetişkinler için ekstra 30 Sterlin ve bir beden büyük çoraplar 15 Sterlin’dir. Leeds’in 23/24 genç formaları 50 sterline ve çoraplar da 15 sterline mal oluyor.

  Devamını oku: Premier Lig formaları 23/24 her kulüp için reklamlar, söylentiler ve sızıntılar

  Leeds ayrıca 50 sterline komple mini setler veya 40 sterline 23/24 çocuk takımlarını satıyor. Hayranlar ise bir yetişkin ve/veya genç forması için fazladan 5 £ karşılığında EFL Şampiyonası yaması alabilir. Kişiselleştirme, ayrıca 15 £ ek ücret karşılığında 10 harfe ve 2 rakama kadar izin verir.

  adidas

  Adidas, Kanye West'in Yeezy ayakkabılarının kalan envanterini satamazsa büyük bir kayıp olacağı konusunda uyarıyor
  Fotoğraf: Scott Olson/Getty Images

  Taraftarlar ayrıca Leeds’in 23/24 sezonu için yeni formasını takımın beyaz partneri adidas aracılığıyla lansmandan itibaren satın alabilirler. Ancak Alman spor giyim devi, Elland’ın en yeni yol kenarı şeritlerini daha yüksek bir fiyata satıyor. 65 sterlin ve 50 sterlin yerine yetişkin gömlekleri 75 sterlin ve çocuk gömlekleri 55 sterlin.

  Devamını oku: Tüm zamanların en iyi 10 Premier Lig forması, sıralandı

  Yetişkinler için iç saha şortları da 30 Sterlin’den 38 Sterlin’e çıkarken, Adidas henüz çocuk şortlarını sunmuyor. Adidas, ücretsiz AdiClub üyelerine ücretsiz gönderim sunuyor. Kaydolanlar ayrıca diğer Adidas ürünleri ve üyelere özel ürünler için indirim kuponları alırlar.

  JD Sporları

  Binanın dışında JD Sports / King of Trainers mağazası tabelası
  Fotoğraf: Peter Dazeley/Getty Images

  JD Sports, Leeds UK’nin perakende ortağıdır ve Beyaz taraftarlara adidas 23/24 iç saha formalarını satın almaları için alternatif bir satış noktası sunar. Ancak sözde spor ayakkabı kralı Adidas gibi iç saha formalarını yetişkin başına 65 sterlinlik artan bir maliyetle satıyor. Genç formalarının fiyatı 50 sterlin olmasına rağmen.

  Hayranlar ayrıca JD Sports’tan 50 Sterlin’e tam bir Çocuk 23/24 Leeds Adidas Forması veya 40 Sterlin’e bir Çocuk Kiti satın alabilirler. JD Sports, yeni Leeds ev şortunu 23/24 genç bedenlerde 25 £ ve yetişkinler için 30 £ olarak satıyor. Hayranlar ayrıca Adidas’ın Leeds’in 23/24 çorap teklifini 15 £ karşılığında satın alabilirler.

  JD sports ayrıca Leeds taraftarlarına 23/24 iç saha forması satın alma konusunda bir dizi para tasarrufu sağlayan fırsatlar sunuyor. JD Sports haber bültenine kaydolduğunuzda öğrenciler için %20 indirim ve tüm müşteri ilk siparişlerinde %10 indirim vardır. JD Sports’tan teslimat da 70 £ üzerindeki siparişlerde ücretsizdir.

  İlgili konular

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba