More

  Nanoleaf Ultra Siyah HomeKit Modüler Işıklar – Uygulamalı

  Bu yaz, Nanoleaf 10. yıl dönümünü kutladı ve bu dönüm noktasını kutlamak için şirket, üçgen şeklinde yeni sınırlı sayıda HomeKit modüler ışığı piyasaya sürüyor. İşte yeni Nanoleaf Ultra Siyah Üçgenlere uygulamalı bir bakış.

  Nanoleaf, bu sabah bir basın açıklamasında sınırlı sayıda Ultra Black Triangles’ı duyurdu:

  Daha önce hiç görülmemiş 360 derecelik siyah kaplamaya sahip yeni Süper Siyah şekiller, Nanoleaf topluluğundan gelen yoğun talepten ilham alan canlı RGB aydınlatmayla birlikte cesur bir tasarım sunar. Kapalıyken, siyah paneller zarif bir mühendislik sanatıdır. tamamen siyah tasarımın yüksek kontrastıyla geliştirilmiş renkli animasyonlarla topluluğun favorisi “Fireworks” ve “Casing Notes” gibi binlerce dinamik aydınlatma sahnesini deneyimlemek için.

  Bu sınırlı sayıda üretilen üçgen şekiller, Nanoleaf’in geçen Nisan ayında Lines’ın Modüler HomeKit lambaları için mat siyah deri kılıfları piyasaya sürmesinden sonra geldi.

  Nanoleaf Ultra Siyah Teknik Özellikler Şekiller Üçgenler Teknik Özellikler

  • Mat siyah kaplama
  • HomeKit, Google Asistan, Alexa, IFTTT ve SmartThings desteği – hub/köprü gerekmez
  • Müzik senkronizasyonu/görselleştirici, ekran yansıtma özellikleri, dokunmatik etkinleştirme
  • Kurulumu ve kurulumu kolay modüler tasarım
  • 7,75 x 9 inç üçgenler
  • Fiyat: 9 kartlı Akıllı Kit için 219,99 ABD doları
   • 3 panelli genişletme paketi için 69,99 ABD doları

  Nanoleaf Uygulamalı Süper Siyah Şekiller Üçgenler

  kanıtlamak

  Tıpkı standart Nanoleaf üçgen şekilleri gibi, sınırlı sayıda üretilen Ultra Siyah Üçgenlerin kurulumu son derece kolaydır.

  Her panelde, bunları sıkıca bağlamak ve kolayca birbirine geçmek için 6 temas noktası bulunur. Montaj sisteminin kendisi iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay 3M Command yapıştırıcı kullanıyor ve boyaya vs. zarar vermeden çekilerek duvardan ayrılıyor.

  Düzeni anlamak için, düzeni taahhüt etmeden önce fikirlerle oynamak istiyorsanız onu bir sıranın/masanın üzerine veya zeminin üzerine yerleştirebilirsiniz. Bir hata yaparsanız ve yeniden denemeniz gerekirse, yapışkan desteği kolayca çıkarabilirsiniz (yavaş ve sabit bir şekilde çekin), ancak bu, ilk kurulum yerine gelecekteki değişiklikler için elde edeceğiniz fazladan yapışkanı saklamak için mükemmeldir.

  Nanoleaf Black HomeKit ışıklarını ayarlama

  Nanoleaf ayrıca, daha fazla fikir için web sitelerine gitmek üzere QR kodları ile birlikte kutuda bazı desen ilhamları içerir.

  Üçgenleri kurduktan sonra HomeKit’i kurmak hızlı ve kolaydır. Bunu Home uygulaması veya Nanoleaf uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz.

  Nanoleaf Shapes HomeKit ışıklarınızı ayarlama, kontrol etme ve ileriye götürmeye derinlemesine bir bakış için, orijinal incelememe göz atın çünkü Ultra Siyah aynı eksi yeni, keskin kaplama.

  Ultra siyah üçgenler kullanımda

  Nanoleaf, Lines HomeKit ışıkları için mat siyah kapakları piyasaya sürdüğünde çok şaşırdım ve Ultra Siyah Üçgenleri test edeceğim için gerçekten heyecanlandım.

  Nanoleaf bir şekilde mat siyahın ışıklar kapalıyken nasıl harika görüneceğini anladı ve RGB aydınlatma açıkken çok güzel çalışıyor.

  Ultra Black’in sunduğu kontrastı seviyorum ve Nanoleaf, konektör parçaları, denetleyici ve güç kaynağı/kablosu gibi tamamen siyah aksesuarlarla sınırlı sayıda sunuldu.

  Güç kapatıldığında “roket” ayarında şu şekilde görünürler:

  Nanoleaf siyah HomeKit aydınlatması kapalı

  Önceki şekil incelemesinde daha önce paylaştığım gibi, LED ışık panellerini resmetmek zor.

  Özellikle, belirli renkteki LED’lerin yerleştirildiği bazı parlak noktalar fark edeceksiniz. Bu, aşağıdaki fotoğraflarda gerçek hayatta olduğundan daha belirgin görünüyor. İşte Ultra Black’in Music Illustrator ile çalışırken bir görünümü:

  Ve işte gece ve gündüz Ultra Black:

  Nanoleaf Ultra Siyah

  Tıpkı normal beyaz üçgenler gibi, sınırlı sayıda üretilen Ultra Black, pek çok özelleştirme ile gerçekten işlevsel ve eğlenceli bir ışık paneli sistemi sunar.

  İster yıllardır Nanoleaf kullanıcısı olun, ister ilk akıllı ampul setinizi almayı düşünün, bu keskin modüler ampulleri önermek kolaydır.

  Sınırlı sürüm Ultra Black, 9 panelli Smarter Kit için şimdi doğrudan Nanoleaf’ten 219,99 $’dan edinilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba