More

  Nadir Apple Watch: Bu piyasaya sürülmemiş Series 4 gri seramik ve birinci nesil model çalışmak üzere restore edildi

  Görünüşe göre Apple, bir zamanlar Apple Watch’ın artık üretilmeyen seramik versiyonu için ikinci bir renk seçeneğini değerlendirdi. Bu arada, birisi eski, orijinal bir Apple Watch’u tamamen işlevsel bir mekanik saate dönüştürmeyi başardı – ve aslında oldukça havalı görünüyor!

  Apple Watch Edition’ın ilginç bir geçmişi var. Birinci nesil Apple Watch Edition, sarı veya pembe altından geldi ve fiyatı 10.000 ila 18.000 dolar arasında değişiyordu. Apple, gerçek altın malzemeyi Apple Watch Series 2 serisinden hemen çıkardı.

  Parlak altın rengi daha sonra Apple Watch Series 4’ten başlayarak altın tonlu bir paslanmaz çelik seçeneğinde tekrarlandı.

  Apple Watch’un altın versiyonu, Series 2 için çok çekici bir beyaz seramik kaplamaya geçti. Bir yıl sonra, Apple Watch Edition Series 3’ün beyaz versiyonuna seramik grisi seçeneği eklendi.

  Bir saat malzemesi olarak seramik, Apple Watch Series 4 ile bir nesil geride kaldı ve sonunda Apple Watch Series 5 ile bu kez her zaman açık bir ekranla beyaz renkte çıktı.

  Fırçalanmış titanyum, Apple Watch Edition Series 6 ve 7’de seramiğin yerini aldı ve Apple Watch Ultra, Series 8 için Apple Watch Edition’ın yerini aşağı yukarı aldı. Apple Watch Hermès, şimdilik serideki son lüks saat.

  Apple Watch Edition, Series 3 ile yalnızca bir nesil için seramik grisi renkte gelirken, yeni bir sızıntı seramik grisi Apple Watch Series 4… veya belki de 5 olabileceğini gösteriyor. Twitter’da @KosutamiSan’ın fotoğrafları var:

  Kişisel olarak, bugünlerde Apple Watch Ultra ile ilgileniyorum, ancak beyaz seramikten Apple Watch Series 5 açık ara sahip olduğum Apple Watch. Pil ömrünü ve daha büyük ekranı kalp atışı beyaz seramik Apple Watch Series 9 ile değiştirirdim ve kesinlikle 799 $ daha pahalıya mal olurdu.

  Bu yeterince havalı değilse, birinci nesil Apple Watch’u başarılı bir şekilde işlevsel bir mekanik saate dönüştüren birinin bu harika videosunu izleyin.

  Orijinal Apple Watch, iPhone uyumluluğu ve yazılım desteği açısından uzun süredir güncelliğini yitirdi, ancak uyumlu bir iPhone ile eşleştirilmiş verimli bir sürümü dönüştürülmüş Pointing Watch’tan daha yüksek olarak değerlendiririm. Bununla birlikte, mühendislik ve e-atıkları zamansız bir şeye dönüştürme konusunda oldukça havalı bir egzersiz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba