More

  Müzayedede 40.000 $ Kazandıktan Sonra MKBHD’nin Mühürlü OG iPhone’u Kutusundan Çıkarmasını İzleyin [Video]

  Son birkaç ayda, bir avuç dolusu mühürlü birinci nesil iPhone’un açık artırmaya çıktığını gördük. Şubat ayında bu cihazlardan biri 63.000 dolarlık rekor bir fiyata satıldı. Nisan ayında, orijinal iPhone’un ambalajında ​​​​”Şanslı Sen” etiketiyle mühürlendiğini gören başka bir açık artırma izledi ve 40.320 dolara satıldı.

  Görünüşe göre, bu alıcı Marques Brownlee – MKBHD’den başkası değildi.

  Bugün yayınlanan yeni bir videoda Marquez, orijinal, mühürlü iPhone’u bu ayın başlarında 40.320 dolara satın aldığını ortaya koyuyor. Bu aslında müzayede evinin 40.000 ila 60.000 $ arasındaki eşiğinin alt ucundaydı.

  Marquez, tıpkı bir alıcının 2007’de yaptığı gibi, küçültülmüş paketi açıp iPhone’u ve aksesuarlarını kutusundan çıkarırken, video geçmişe harika bir yolculuk. iPhone’un kendisine ek olarak, orijinal kılavuzları, birlikte verilen 30- pimli şarj tabanı ve dekoratif “iPhone” temizleme bezi ve daha fazlası.

  Marquis, diğer alıcıların geçmişte orijinal “mühürlü” iPhone’ları satın alarak kandırıldıklarına ve halihazırda yeniden paketlenip kullanılmış cihazlardan çıkarıldığına dikkat çekiyor. MKBHD, iPhone’u kutusundan çıkardıktan ve bazı takip araştırmaları yaptıktan sonra bunun gerçek anlaşma olduğunu düşünüyor.

  “Şanslı Sen” afişine gelince, Marquez Twitter’da diyor Apple’dan “2007’de bazı Apple perakende mağazaları tarafından, bazen hediye alımları etrafında kullanıldığına” dair onay alındı. 9to5Mac 2021’de bu “Şanslı Sen” afişi hakkında da yazdı.

  Tamamını görmek için aşağıdaki açılış kutusuna göz atın (kutunun teslim edildiği devasa kutu dahil). Çok güzel bir video.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba