More

  Mühürlü orijinal iPhone müzayedesi rekor kıracak mı?

  Orijinal bir iPhone, Steve Wozniak imzalı çalışan bir Apple-1 bilgisayarı, Steve Jobs imzalı bir ROM çipi, Steve Jobs tarafından yazılmış ve imzalanmış bir mektup, çeşitli çıkartma ilham perileri, ve daha fazlası.

  3/16 Güncellemesi: Müzayede sona erdi ve nihai fiyat, 63.000$’lık rekor seviyenin oldukça altına düştü.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Bu görsel boş bir alt özellik içeriyor; Dosya adı banner_mosyle_9to5.png'dir.

  En son orijinal kapalı iPhone’dan 20.000 $ daha ucuza satılan bu müzayede, 54.904 $’lık bir teklifle kazanıldı. Aynı üründen %13 fark var.

  Bu arada, Apple-1 imzalı Steve Wozniak beklenenden çok daha az kazandı. Tahminler, değeri 500.000$+ olarak gösteriyor ancak en yüksek teklif, satıcının kriterlerini karşılamayan 273.202$’ın çok altındaydı, bu nedenle satmadı.


  RR Müzayedeleri, açık artırma için bir dizi nadir koleksiyon parçasıyla şu anda devam eden bir “Steve Jobs ve Apple Bilgisayar Devrimi” müzayedesine sahiptir.

  Mühürlü orijinal iPhone

  Mühürlü birinci nesil bir iPhone’un bu ay 63.000 $’lık rekor bir fiyata satıldığını gördükten sonra, orijinal 8 GB’lık mühürlü iPhone bu müzayedenin bir parçası. RR Müzayedesi, nihai fiyatı 20.000$+ olarak tahmin ediyor, ancak son satılan fiyatla eşleşen görünümüyle, 60.000$’a yakın veya daha yüksek bir fiyat isteyebilir.

  İlginç bir şekilde, bu, çalışmaya başladığından beri bu açılmamış iPhone’u elinde tutan bir Apple çalışanından geliyor.

  Orijinal Kilitsiz Apple iPhone 1. nesil, Model A1203, sipariş MA712LL/A (8 GB). Kutu, ekranda daha eski bir üretimden (2007) olduğunu gösteren on iki simgeli bir iPhone’un gerçek boyutlu bir görüntüsünü içerir; iTunes’un on üçüncü simgesi yılın ilerleyen zamanlarında çıktı. Yepyeni durumda, fabrika mühürlü. Bir AT&T çantası ve ücret planları ve iPhone aktivasyonu ile ilgili broşür eşliğinde. Gönderici, bu telefonu 2007 yılında piyasaya çıktığında satın aldığını, ancak bir Apple çalışanı olarak çalışarak da bir tane aldığını belirtiyor; Yani bu rezerv açılmadı.

  Apple-1, Steve Wozniak tarafından imzalandı

  Koleksiyondaki en nadide ve en değerli parça, şirketin kurucu ortağı Steve Wozniak tarafından imzalanmış bir Apple-1 bilgisayarı.

  Bu, tüm bileşenleri ve aksesuarları içeren Apple-1 tarzı bir “bayt deposudur”. Onu çoğundan daha nadir kılan şey, seri numarası, Steve Wozniak imzasıdır ve tamamen işlevseldir.

  İşte 500.000 $ veya daha fazla getirmesi beklenen makineye ayrıntılı bir bakış.

  Müzayededeki diğer benzersiz öğeler arasında Steve Jobs’un el yazısı veya yazılı belgeleri ve mektupları, Steve Jobs tarafından imzalanmış bir ROM çipi, bir Apple Lisa bilgisayar, Farklı Düşün posterleri, Apple Computer ofis malzemeleri ve çok daha fazlası yer alıyor.

  RR Müzayedesinde teklif vermek için her şeye göz atın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun