More

  Motifs Kanvas Baskılar Test Edildi: Harika Kalite, Harika Fiyat, %25 İndirim

  Motif Canvas Prints, 2005’ten 2018’e kadar Apple markalı baskılı ürünler sağlayan şirketin sunduğu en son üründür.

  Apple’ın neden iflas etmeye karar verdiği hiçbir zaman netlik kazanmadı, ancak iyi haber şu ki, aynı ürünleri aynı şekilde, sadece farklı bir marka altında satın almaya devam edebilirsiniz.

  Şirketin çizgi romanlarını test ettiğimde arka planı açıkladık.

  2017’de, Apple markalı baskı ürünleri üreten aynı şirket olan RR Donnelley’in Motif markası altında kendi Fotoğraflar eklentisini piyasaya sürdüğü duyurulmuştu. Bu 2018 yılında başlatıldı.

  RR Donnelley’nin bazı harika kredileri var. Dünyanın en büyük ticari matbaacısı ve Apple, 2005’ten beri markalı baskı ürünlerine güveniyor. O dönemde RRD, Apple için 75 milyondan fazla fotoğraf ürünü bastırdı. Ayrıca, sonuçtan tamamen memnun kalmazsanız %100 memnuniyet garantisi, para iadesi veya yeniden baskı sunar.

  Artık bir üçüncü taraf eklentisi kurmanız gerekse de, elde ettiğiniz deneyim eskisiyle hemen hemen aynı. Yine de tüm baskı ürünlerinizi doğrudan Mac’inizdeki Apple’ın Fotoğraflar uygulaması aracılığıyla oluşturabilirsiniz ve uygulama, nihai sonucu oluşturmaya yardımcı olmak için kullanılan görüntüleri analiz etmek için bu uygulamada yerleşik olan zekayı kullanmaya devam eder.

  Motifli kanvas baskılar

  O zamandan beri, şirket ara sıra mevcut baskı ürünlerine eklemeler yaptı ve en son sunduğu kanvas baskılar oldu. İşte şirket onlar hakkında ne diyor:

  Motif Fotoğraf Kanvas Baskıları, tamamen bitmiş ve duvara montaj için bir şövale içeren yüksek kaliteli, galeri sarılı kanvas baskılardır. Her kanvas, yüksek kaliteli poli-pamuk kanvas üzerine basılmıştır ve masif çam çerçeve üzerine gerilmiştir, bu da zamanla kırışıklıkların oluşmasını önleyecektir.

  Resimler, tek bir görüntü veya görüntülerin bir kombinasyonu kullanılarak yapılabilir.

  Motif, bunları dikey veya yatay olarak asılabilen dört boyutta sunar:

  • 8 x 10 inç
  • 10×14 inç
  • 16×20 inç
  • 24×36 inç

  Baskıları 3/4 inç veya 1,5 inç derinlikte olabilen tuvalin kenarlarına sarın. Görüntünüzün kenarında önemli içeriğiniz varsa, bunun yerine tuvalin tam boyutunu kullanabilir ve kenarlar için düz bir renk seçebilirsiniz. Benim durumumda, görüntüyü sardım.

  Tuvalinizi oluşturun

  Herhangi bir Motif Tipografisinde olduğu gibi, süreç biraz mantığa aykırıdır, ancak nasıl yapılacağını öğrendikten sonra çok kolaydır.

  Öncelikle, Mac App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Motif uygulamasını yüklemeniz gerekir. Bu uygulamayı çalıştır önce Fotoğraflar uygulaması açılır.

  Fotoğraflar uygulamasında, bastırmak istediğiniz fotoğrafı veya fotoğrafları seçin. Ardından menü çubuğuna gidin ve Dosya > Oluştur > Duvar dekoru > Motif’i seçin.

  Bu, tuvalinizin boyutunu seçmenize izin veren yeni bir pencere açar. Birleşik Krallık’ta olduğum için seçeneklerim santimetre ve pound olarak gösterilirken, ABD’de elbette inç ve dolar göreceksiniz.

  Testim için 20’ye 16 inçlik bir resim seçtim ve ne yazık ki artık bizimle olmayan bir kedi olan Charlie’nin Portre tarzı bir görüntüsünü seçtim.

  fiyatlandırma

  Yıllar boyunca duvara monte edilmiş pek çok fotoğrafım oldu ve üst düzey sanat yazıcılarından kitlesel pazardaki tüketici yazıcılarına kadar her şeyi denedim. Bundan öğrendiğim şey, daha ucuz tüketicilerin çok fakir olduğu ve premium tüketicilerin orta sınıf tüketicilerden önemli ölçüde daha iyi olmadığı.

  Bu durumda, genellikle orta sınıf yazıcıları tatlı nokta olarak görüyorum, bu yüzden özel fotoğraf yazıcılarından satın alıyorum, ancak üst düzey baskılardan kaçınıyorum.

  Motif, piyasadaki en düşük fiyatlar arasında değil ama gerçekten de uzak değil. Kanvas fiyatları 8″e 10″ ince kenar için 30$’dan 24″x36″ galeri kenarı için 150$’a kadar değişmektedir.

  Kalite

  Bu fiyat seviyesindeki beklentilerim çok yüksek olmazdı, ancak şirketin fotoğraf kitaplarından gerçekten etkilendim.

  Burada da aynı derecede etkilendim. Baskı kalitesi gerçekten çok iyi ve tuvalin dokusu harika görünüyor. Ucuz kanvas baskılarla ilgili yaygın bir sorun, gerginliğin iyi olmamasıdır, bu da baskıda hafif kırışıklıklar veya esnemeler olduğu anlamına gelir, ancak bu mükemmel.

  Bunu profesyonel bir test cihazının orta sınıfından sipariş etmiş olsaydım, sonuçtan tamamen memnun olurdum. Bir bakıma bu çok da şaşırtıcı değil; sonuçta şirket ticari bir matbaacı. Ancak bu kaliteyi tüketici dostu fiyatlarla sunmak beni hala etkiliyor.

  Kaliteli bir askıyla birlikte gelir veya ahşap çerçevenin içinden kolayca asabilirsiniz.

  Bence tl versiyonu; İncelememin @dr’si: Bu tuval duvarımda asılı ve orada kalacak.

  9to5Mac okuyucuları için %25 indirim

  Fiyatlar aldığınız ürüne göre zaten çok rekabetçi, ancak Ocak ayı sonuna kadar sipariş verirseniz %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Sadece indirim kodunu kullanın DAILY TECHOUSE25 Siparişinizi verdiğinizde.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba