More

  MIUI 14 kararlı güncellemesi şimdi Xiaomi 12 cihazları için yayınlanıyor

  Sınırlı kullanılabilirlik, her pazarın Xiaomi cihazlarını karşılayamayacağı anlamına gelse de, Çinli şirket satış yaparken oldukça takipçi kazandı. Xiaomi 12 serisi sahipleri için, Android 13 tabanlı kararlı MIUI 14 güncellemesi şimdi dağıtılmaya başlıyor.

  Bu noktada belirli bölgelerde görülen güncelleme kutusu, şu anda “Mi Pilot Programına” kayıtlı herkesin Xiaomi 12 telefonunda MIUI 14 OTA’yı açabilmesi gerektiğini gösteriyor. Bu yama aynı zamanda en son Ocak 2023 güvenlik yamasını içerir, bu da her zaman güncel olduğunuz anlamına gelir.

  Çoğu tam işletim sistemi yükseltmesinde olduğu gibi, beta testi süreci genellikle daha geniş bir lansmanın habercisidir. Bu durumda, Xiaomi, son birkaç aydır MIUI 14’ü test eden Xiaomi 12 sahiplerinin önemli bir hatası olmadığını onayladığında bunun genişlemesini bekliyoruz.

  MIUI 14.0.2.0 manuel olarak yandan yüklenebilir, ancak bu, en azından tamamen temizlenene kadar yapılmasını önerdiğimiz bir şey değildir. Ne yazık ki OTA, etkileyici Xiaomi 12 Pro için henüz mevcut değil ve bu noktada yalnızca temel Xiaomi 12 modeli için mevcut değil. Orijinal rapor ayrıca OTA sıkıştırılmış dosyanın 4.45 GB gibi büyük bir boyuta sahip olduğunu belirtir.

  MIUI 14 arayüzü

  Diğer Xiaomi cihazlarının Android 13 güncellemesini almak için sıraya girip girmeyeceğine dair resmi bir söz paylaşılmadı. Bununla birlikte, önceki birçok amiral gemisi cihazının MIUI 14’ü Xiaomi’nin uygun fiyatlı ve orta sınıf tekliflerinin önüne geçirmesini bekliyoruz.

  Xiaomi hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here