More

  Microsoft Bing AI artık karanlık moda ve Google Chrome desteğine sahip

  Microsoft’un ChatGPT destekli Bing AI deneyimi, uzun süredir kendi Edge tarayıcısına kilitlendi, ancak Google Chrome desteği artık mevcut.

  Google Chrome’daki Bing AI artık çoğu kullanıcı için yayında ve beklediğiniz gibi çalışıyor. bing.com’a gidin ve ekranın sol üst köşesindeki “Sohbet” simgesine tıklayın. Ayrıca, chatbot standart arama sonuçlarıyla da entegre olacaktır.

  Microsoft, bu erişimi ilk olarak geçen hafta Windows 11’de kullanıcılara Chrome’da bir Bing sohbet botunun çalıştığını bildiren bir açılır pencere ile takdim etti. Ancak, o zaman, aslında çalışmıyordu.

  Daha önce belirtildiği gibi En son WindowsBing AI, Google Chrome’da bazı sınırlamalara sahiptir. Bu, istemlerin 2.000 karakterle sınırlandırılmasını (Edge’de 4.000’den aşağı) ve ayrıca Edge’de 30’dan sohbeti sıfırlamadan önce beş mesajla sınırlandırmayı içerir. Bu şeyler deneyimi tamamen bozmayacak, ancak AI ile erken sıfırlama konuşmaları kesinlikle biraz sinir bozucu olabilir.

  Bu sunumun yanı sıra Microsoft, Bing AI’a sessizce karanlık mod desteği de ekledi. Tema, varsayılan olarak Sistem Tercihleri ​​ile eşleşir, ancak tam menü aracılığıyla manuel olarak da uygulanabilir. Bing AI’daki karanlık mod, genellikle Google ürünlerinde görülen koyu gri yerine tamamen siyahtır.

  Yapay zeka hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index