More

  Magpies, Brennan Johnson için harekete geçmek istiyor

  Athletic’in haberine göre Newcastle United, son haftalarda Nottingham Ormanı’nda yanan Brennan Johnson ile ilgileniyor.

  Newcastle, Eddie Howe liderliğindeki harika bir kampanyanın tadını çıkarıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde ilk dörde girmeyi umuyoruz.

  Magpies, Ocak ayında Everton’dan Anthony Gordon’u getirmek için pazara daldı, ancak böylesine umut verici bir kampanyayı geliştirmeye çalışırken yazı dört gözle bekleyecekler.

  Johnson, son birkaç haftadır Premier Lig’de oynadığı son sekiz maçta beş gol atarak Forest için müthiş bir formdaydı.

  Ve 21 yaşındaki oyuncunun etkileyici formu Newcastle’ın dikkatini çekmişe benziyor.

  Getty Images aracılığıyla John Hubley/MI News/NurPhoto tarafından fotoğraf

  Newcastle, Johnson’ı istiyor

  The Athletic, Johnson gibi Newcastle kulübünün de ön cephede oynayabilecek “uyarlanabilir bir forvet” aradığını bildirdi.

  Johnson, Forest için ilk üçe girebileceğini gösterdi ve İngiltere’nin en iyi uçuşunda muhteşem bir ilk sezonunun tadını çıkarıyor.

  Gallerli uluslararası oyuncu, geçen sezon kulübün en çok gol atan oyuncusu oldu ve 19 gol atarak Premier Lig’e dönmek için uzun süre beklediklerini sona erdirdi.

  Bu sezon henüz aynı hedefe ulaşamadı, ancak tüm yarışmalarda 32 maçta 11 gol attı.

  Getty Images aracılığıyla John Hubley/MI News/NurPhoto tarafından fotoğraf

  Johnson, önünde parlak bir geleceği olan bir oyuncu gibi göründüğü için şüphesiz bir dizi en iyi kulübün ilgisini çekecek.

  Roy Keane, Forest geçen sezon FA Cup’ta Arsenal’e karşı 1-0’lık şok bir galibiyet elde etmeden önce onu “gerçekten yetenekli” olarak tanımlamıştı.

  Geçen yıl Ocak ayında ITV’ye “O yetenekli bir çocuk” dedi. “Şüphesiz pek çok takım ona bakıyor ve Forest’ın onunla devam edip edemeyeceğini göreceğiz.

  “Zorlu bir takıma karşı nasıl biri olduğunu görmek isteyecektir. Biraz temposu var ve sert. Ona asist yapıyor ve gerçekten yetenekli. Bazen kiralık gitmeniz gerekir.”

  “Burada bir geleceği olduğunu bilecekler. Alt liglerde oynayarak olgunlaşmasına yardımcı olun. Bazen sabırlı olmalısınız, ancak bir şans yakaladığınızda onu değerlendirmelisiniz.” Nottinghamshire Live tarafından aktarıldığı gibi.

  Johnson, şüphesiz amatör bir takıma harika bir katkı olacaktır ve sadece 21 yaşında, en iyi oyuncu olma potansiyeline sahiptir.

  Newcastle, Howe’un gelişinden bu yana Premier Lig tablosunun zirvesinde mücadele edebilecek bir kadro kurmaya çalıştıkları için daha genç oyuncuları hedefliyor.

  Özellikle Forest bu sezon küme düşerse, Johnson’ın City sahasındaki durumunu yakından takip edecekler.

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun