More

  macOS Rancho Cucamonga duvar kağıtlarını indirin

  Basic Apple Guy, bu hafta sonu iPhone, iPad ve Mac için başka bir harika duvar kağıdıyla geri döndü. Yeni tasarımın kökleri, kurgusal “macOS Rancho Cucamonga”ya saygı duruşunda bulunan havalı, havalı bir tasarıma dönüşen bir Craig Federighi şakasına dayanıyor.

  Temel Apple Guy, bu hafta sonu bir blog gönderisinde yeni tasarımın nasıl göründüğüne dair yeni arka planı ve arka planı paylaştı.

  WWDC14’te herkesi haberdar etmek için, büyük kedilerin (Lion, Jaguar, Tiger, Leopard, vb.) adını taşıyan işletim sisteminden California’daki yerlere taşınmanın ilk günlerinde Craig Federighi, Apple’ın “çatlak pazarlama ekibinin” sürüşü hakkında şaka yaptı. bir sonraki OS X adını aramak için Kaliforniya’nın her yerinde OS X Yosemite piyasaya sürülmeden önce; Apple, OS X Oxnard, OS X Weed ve evet, OS X Rancho Cucamonga’yı düşünerek alay etti.

  Rancho’ya hakkını vermek için, bir WWDC şakasının sonu olmak yerine, bu yerel ayar için güzel bir macOS tarzı duvar kağıdı yapıp yapamayacağımı görmek istedim.

  Hız için, Basic Apple Guy Midjourney ile ilk tasarımı yarattı, ancak düşük çözünürlük, sıfırdan daha yüksek kalitede, daha fazla ayrıntı ve bir “kaçış noktasındaki vektör ağacı” ile bir sürümü yeniden oluşturmaya karar vermesine neden oldu.

  Bence Craig ve Apple’daki çılgın pazarlama ekibi, Basic Apple Guy’ın nihai sonucunu gördüklerinde çok gurur duyacaklar. (Rastgele bir düşünce: Bu duvar kağıdının bir Apple anahtar kelimesi olduğu ortaya çıkarsa ne kadar havalı olurdu?)

  iPhone, iPad ve Mac için macOS Rancho Cucamonga duvar kağıtlarını indirin

  Daha fazla Temel Apple Guy bilgisi için şu diğer harika duvar kağıtlarına göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba