More

  M2 Mac’ler bugünden itibaren satışa sunuluyor ve ilk müşteriler teslim alıyor

  Yeni M2 Mac’ler, ön sipariş veren müşterilerin parlak yeni makinelerini teslim almalarıyla bugünden itibaren sunuluyor.

  Geçen hafta Apple, M2 ve M2 Pro yonga seçeneklerinin yanı sıra M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro modelleriyle yeni Mac mini’yi duyurdu.

  Yeni M2 Mac’ler

  Yeni Mac mini modelleri yeni ve daha düşük bir fiyatla başlar.

  M2 Mac mini, 599 $ gibi yeni ve daha düşük bir fiyatla başlar. M2 Pro Mac mini’nin fiyatı 1.299 dolardan başlıyor. Okullar ve öğrenciler için 100 $ eğitim indirimi mevcuttur.

  Mac mini, geniş bir G/Ç yelpazesi sunmaya devam ediyor. M2 Mac mini’de iki Thunderbolt 4 bağlantı noktası, iki USB-A bağlantı noktası, bir HDMI bağlantı noktası, bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası (10Gb seçeneği) ve bir kulaklık girişi bulunur. M2 Pro Mac mini, 12 çekirdekli CPU ve 19 çekirdekli GPU ile 32 GB’a kadar RAM içerir ve iki adet ek Thunderbolt 4 bağlantı noktası ekler.

  Her iki Mac mini yapılandırması da en hızlı kablosuz ağ standardı olan Wi-Fi 6E desteğiyle gelir. Cihazlar ayrıca Bluetooth 5.3’ü de destekler.

  MacBook Pro, geçen yıl Haziran ayında piyasaya sürülen M2 modellerine göre önemli bir yükseltme olan M2 Pro ve M2 Max yonga setleri ile artık mevcut.

  Yükseltilmiş 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri, içinde yeni M2 Pro ve M2 Max yonga setlerine sahiptir. Diğer güncellemeler arasında ilk kez Wi-Fi 6E, 8K ekran destekli bir HDMI yükseltmesi ve daha fazlası yer alıyor.

  Yeni MacBook Pro’daki M2 Pro çip, 12 adede kadar çekirdekli CPU ve 19 adede kadar GPU içerir. Ayrıca 32 GB’a kadar birleşik bellek ekleyebilirsiniz. M2 Max, 38 çekirdekli GPU, iki kat birleşik bellek bant genişliği ve 96 GB’a kadar birleşik bellek dahil olmak üzere daha da ileri gidebilir.

  Yeni MacBook Pro modellerindeki depolama yapılandırma seçenekleri, alt uç için 512 GB’tan üst uç için 8 TB’a kadar değişir.

  İlk incelemeler, M2 Mac mini’yi etkileyici performansa ve çeşitli fiyatlara sahip bir “Mac Studio junior” olarak tanımlıyordu. M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro modellerine ilişkin bir inceleme, onu bir makinenin canavarı olarak nitelendirdi, ancak hemen hemen herkes için aşırı.

  bugünden itibaren mevcut

  Apple, ana sayfasını tüm modellerin artık anında sipariş için uygun olduğunu not edecek şekilde güncelledi.

  Güncellenmiş MacBook Pro en yüksek faturalandırmayı alır, ardından Mac mini ve ardından yeni eski HomePod gelir.

  Yeni cihazların ön siparişini veren müşteriler, Twitter’da fotoğraf ve video paylaştı.

  Tüm yeni cihazları apple.com’dan veya Apple Store’lardan sipariş edebilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index