More

  M2 MacBook Pro şimdi müşterilerin beğenisine sunuldu

  Apple, WWDC 2022’de yeni nesil 13 inç MacBook Pro’yu duyurdu. Gücünü Apple’ın yeni M2 çipinden alan yeni dizüstü bilgisayar, geçen hafta ön sipariş verildi ve 24 Haziran Cuma günü mağazalarda yerini alacak. M2 MacBook Pro’yu satın alanlar nihayet siparişlerini aldılar.

  Bazı müşteriler de paylaştı twitterşimdi M2 MacBook Pro’yu alıyorlar – çünkü gerçekten de dünyanın diğer tarafında bugün Cuma.

  Yeni MacBook Air’in aksine, yeni 13 inç MacBook Pro çok büyük bir yükseltme değil. Ana yeni özellik, M1’den yaklaşık %20 daha hızlı olan M2 çipidir. M2 MacBook Pro, önceki nesil 13 inç MacBook Pro ile aynı tasarımı koruyor; bu, kalın çerçeveli ve çentiksiz normal bir LCD panele sahip olduğu anlamına geliyor.

  Apple ayrıca aynı 720p web kamerasını, Thunderbolt 3 destekli aynı iki USB-C bağlantı noktasını ve tuhaf bir şekilde Touch ID ve Touch Bar özellikli aynı klavyeyi de elinde tuttu. HDMI bağlantı noktası, SD kart okuyucu, MagSafe konektörü ve Mini-LED ekran gibi özellikler, daha pahalı olan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’lara özel olmaya devam ediyor.

  Temel model M2 MacBook Pro, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile birlikte gelir. ABD’de bu sürümün maliyeti 1.299 dolardır. M2 MacBook Air ile karşılaştırıldığında, 13 inç MacBook Pro’nun temel farkı, daha zorlu görevleri yerine getirirken daha iyi sürekli performans için yerleşik fandır.

  Yeni M2 MacBook Air’in henüz ön sipariş için mevcut olmadığını ve Temmuz ayında mağazalara çıkacağını belirtmek gerekir. Apple’dan yeni bir Mac satın alabilir veya Amazon’da özel ürünler arayabilirsiniz.

  M2 MacBook hakkında daha fazla bilgi:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun