More

  M2 MacBook Pro grafik duvar kağıtlarını indirin

  Temel Apple Guy bir kez daha kendini aştı. En yeni tasarımı, altı farklı renkte M2 MacBook Pro grafik duvar kağıtları için titizlikle tasarlanmıştır. Bu güzel sanat eserlerini MacBook Pro’nuza nasıl indireceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

  Geçen sonbaharda Basic Apple Guy, mantık panosunu yeniden oluşturmak için 2.000’den fazla el yapımı parça içeren harika iPhone 14/14 Pro Schematic duvar kağıtlarını piyasaya sürdü.

  Şimdi, 2023 M2 MacBook Pro dizüstü bilgisayarlar için güncellenen ve yalnızca 4.000 öğe içeren M1 14 ve 16 inç MacBook Pro Schematic duvar kağıtlarının evrimiyle geri döndü.

  Temel Apple Guy, bir blog gönderisinde süreç hakkında daha fazla bilgi paylaştı:

  İkinci Apple yeni M2 MacBook Pro’yu duyurdu, Sketch’i çalıştırdım ve önceki 14 ve 16 inçlik şemalarımı düzeltmeye başladım. İlk adım nereden başlayacağıma karar vermekti: Bu şemaları sıfırdan mı başlatmalıyım yoksa mevcut tasarımlarımı mı oluşturmaya çalışmalıyım? • Bu karar nedeniyle saatler tehlikedeyken, mevcut yapılarımdan birini güncelleyerek başlamaya karar verdim, ancak herhangi bir nedenle bu, her şeyi sıfırlamak için çok külfetli hale gelirse, baştan başlayacağım.

  Sonuç olarak, bu yeni M2 MacBook Pro şemaları, 14 inç için 3.732 parça ve 16 inç için 3.706 parça olarak geliyor.M2 Pro, M2 Max, Geceyarısı ve Gece Modu (Apple’dan ilham alınarak) altı güncellenmiş renkte sunuluyor. İzle Ultra), Golden ve Tropical. M1 ve M2 MacBook Pro arasındaki pek çok dahili benzerlik nedeniyle bu duvar kağıtları, 2021’de piyasaya sürülen MacBook Pro sahiplerinin yüksek çözünürlüklü temsilleri olmaya devam ediyor. İyi eğlenceler.”

  M2 MacBook Pro grafik duvar kağıtlarını indirin

  Basic Apple Guy hakkında daha fazla bilgi için şu kreasyonlara göz atmayı unutmayın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun