More

  M2 çip kıyaslamaları, performans iyileştirmelerini ortaya koyuyor

  Yeni M2 MacBook Pro için ön siparişler resmi olarak Cuma günü başlayacak ve ilk siparişlerin 24 Temmuz’da ulaşması planlanıyor. Bu sürümün öncesinde, New Benchmarks, tamamen yeni M2 çipinin sunduğu performans kazanımlarına ilk bakışı sunuyor. Her zamanki gibi, sonuçlar Apple’ın iddialarını destekliyor gibi görünüyor…

  M2 çipi için ilk kıyaslamalar

  Apple, M2’nin WWDC’deki performansı hakkında bazı iddialarda bulundu ve önceki nesil M1 çipine göre bazı önemli kazanımlar sağladığını söyledi: %18 daha hızlı CPU, %35 daha güçlü GPU ve %40 daha hızlı Neural Engine. Bugün Geekbench’te ortaya çıkan kıyaslamalar, Apple’ın iddialarının oldukça doğru olduğunu gösteriyor.

  ilk tespit edilen Vadim YuryevKıyaslamalar, MacBook Pro’daki M2 çipinin, M1’in 3,2 GHz saat hızına kıyasla %3,49 oranında çalıştığını gösteriyor. M2 ile tek çekirdekli performans, M1 çipinden yaklaşık %11,56 daha hızlıyken, çok çekirdekli performans yaklaşık %19,45 arttı.

  Bu kıyaslama sonuçları muhtemelen M2 MacBook Pro inceleme birimlerine sahip basın mensuplarından geldi. Cuma günü ilk siparişler alıcılara ulaşmadan önce, önümüzdeki hafta başlarında incelemeler yayınlamayı umuyoruz.

  M2 çip hem yeni MacBook Pro’ya hem de yeniden tasarlanan MacBook Air’e güç sağlarken, kıyaslama sonuçlarının ve performansın biraz farklı olabileceğini akılda tutmak önemlidir.

  MacBook Pro, aktif bir soğutma sistemine sahipken, MacBook Air tamamen fansızdır. Harika bir sistem, MacBook Pro’nun daha uzun süre daha yüksek performans sürdürmesini sağlarken, MacBook Air’in aşırı ısınmayı önlemek için kendi kendini kısması gerekecektir.

  Yeni M2 çipinin sunduğu performans kazanımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni MacBook Pro’yu mu yoksa MacBook Air’i mi satın almayı planlıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index