More

  Logitech’in web sitesinde yayınlanmamış iPad Pro modelleri listeleniyor

  Apple’ın iPad Pro’nun yeni sürümlerini önümüzdeki ay en kısa sürede piyasaya sürmesini bekliyoruz. Apple’ın söylentilere göre Ekim etkinliği öncesinde Logitech, henüz duyurulmamış yeni iPad Pro modellerine dikkat çekmek için web sitesini bir Crayon kalemle güncelledi. Normalde, piyasaya sürülmemiş Apple ürünlerine işaret eden aksesuar üreticilerinin arkasına çok fazla ağırlık koymakta tereddüt ediyoruz, ancak bu biraz farklı.

  Logitech’in Crayon Digital Pencil web sitesi, aksesuarın birlikte çalıştığı tüm iPad modellerinin bir listesini içerir. Şirket, kısa bir süre önce bu listeye iki yeni model ekledi:

  • iPad Pro 12,9 inç (6. nesil)
  • iPad Pro 11 inç (4. nesil)

  Yaklaşan iPad Pro güncellemeleri, dördüncü nesil 11 inç iPad Pro ve altıncı nesil 12,9 inç iPad Pro olacak.

  Apple, Crayon Digital Pencil üzerinde Logitech ile yakın bir şekilde çalışıyor. Bu nedenle Logitech, iPadOS içinde Apple’ın kendi Apple Pencil aksesuarıyla aynı işlevselliğe sahip tek üçüncü taraf kalemi sunabilir. Logitech Crayon ilk olarak Mart 2018’de eğitime odaklanan özel bir Apple etkinliği sırasında duyurulmuştu.

  Apple, bu konuda yalnızca Logitech ile çalıştığından, Logitech’in yaklaşan iPad Pro güncellemeleri hakkında muhtemelen bir ölçüde bilgisi vardır. Üstelik bu durum, Logitech’in Crayon aksesuarının Lightning kullanmayan yeni bir versiyonunu hazırladığının da bir göstergesi olabilir.

  Apple, yeni iPad Pro güncellemelerinin yanı sıra şarj için Lightning’den USB-C’ye geçiş yapan yeni bir giriş seviyesi iPad hazırlıyor. Bu iPad 10 modeli henüz Logitech web sitesinde listelenmiyor.

  Ne yazık ki, Logitech’in listelemesi, bu yeni iPad Pro güncellemelerinden ne beklenebileceğini ayrıntılı olarak açıklamıyor. Yeni iPad Pro modellerinin Ekim ayında bir Apple etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index