More

  Laya’nın Ufku Uygulamalı – 9to5Mac

  Snowman, yeni amiral gemisi mobil oyununu ilk kez Mart ayında tanıttı ve geçen hafta resmi fragmanına daha yakından baktık. Şimdi Alto’s Adventure/Odyssey serisinin (ve daha fazlasının) yaratıcısı, Laya’s Horizon’u iOS ve Android için resmi olarak yayınladı. Son birkaç haftadır oyunu oynayacak kadar şanslıydım, bu yüzden seveceğinizi düşünüyorum.

  Laya’s Horizon’u özel yapan nedir?

  İşte bu oyunu indirmeye değer kılan özellikler (iOS/Android):

  • Eşsiz ve sezgisel uçuş kontrolleri
  • İster sadece birkaç dakikanız olsun, ister daha uzun bir seans yapmak isteyin, oynaması eğlenceli
  • Keşfedilecek ve başarılacak tonla güzel, el yapımı dağ dünyası
  • Uçma şeklinize dinamik olarak uyum sağlayan mükemmel otantik ses
  • Tüm Netflix aboneleri için iOS ve Android’de ücretsiz indirme – reklam veya uygulama içi satın alma yok

  Kardan Adam, Laya’nın Ufku’nu şu şekilde tanımlıyor:

  Uçma sanatında ustalaşın. Uçsuz bucaksız, huzurlu bir dünyayı keşfederken yeni yeteneklerin kilidini açmak için dağlara dalın, ormanların arasından geçin ve nehirlerin üzerinden süzülün.

  Windfolk’un büyülü kafalarının kadim gücünü kullanarak becerilerinizi geliştirin, zorlukların üstesinden gelin ve kalbinizi hoplatacak engelli parkurlarda uçun. Bu açık dünya kanat takımı macerasında uçsuz bucaksız bir adayı keşfedin.

  Kardan Adam ekibiyle bir sohbet de dahil olmak üzere Laya’s Horizon’u test ederken geçirdiğim tüm ayrıntılar için okumaya devam edin. Henüz izlemediyseniz, resmi fragman oyun için harika bir fikir veriyor:

  arka plan

  Kardan adam ilk olarak 2015’te Alto’s Adventure’da uçan kanat tulumuna ayak parmaklarını daldırdı, ancak kurucu ortaklar Ryan ve Jordan gençken ilk gerçek kanat tulumu videolarını izlediklerinden beri bu, daha derin bir şekilde keşfetmekten her zaman heyecan duydukları bir şeydi. Kurucu ortak ve CEO Ryan Cash ayrıca küçük bir çocukken büyükbabasıyla yamaç paraşütü uçurmayı öğrendiği zamandan ilham aldığını söyledi.

  Snowman ekibi 2018’in başlarında Laya’s Horizon olacak oyun üzerinde çalışmaya başladığından, uçma sevgisini yepyeni bir oyuna getirmek Ryan’ın yıllardır aklındaydı.”

  ne bekliyorsun

  İşte Laya’s Horizon’un temel unsurları:

  • Havacılık parmaklarınızın ucunda: Gerçek dünyadaki kanat takma sporundan ilham alan Laia’nın kollarının konumu, tıpkı bir kuşun kanatları gibi kafasının şeklini değiştiriyor. Dokunsal ve sezgisel kontrollerle yönlendirmek, hızlandırmak, seviye atlamak ve dalmak için başparmaklarınızı bağımsız olarak veya birlikte hareket ettirin.
  • Sonsuz keşif: Yüksek hızlı yarışlarda havayı yarıp geçin ve zorlu engelli parkurlarda dikkatli bir şekilde manevra yaparken çarpmamaya çalışın. Rahatlatıcı bir macera havasındaysanız, adanın güzelliğinin keyfini çıkarın ve amaçsızca uçun. Sunabileceği her şeyin tadını çıkarmak için gökyüzünün yüksekliğinden aşağı doğru sürüklenin.
  • Zorlukları tamamlayın, becerilerinizi yükseltin: Bu oyun, birçok karakterden 50’den fazla heyecan verici görev, 40’tan fazla zorlu seviye ve uçmanızı sağlayacak 100’den fazla koleksiyon parçası ile doludur. Yeteneklerinizi artırmanıza yardımcı olacak kilitlerin ve tılsımların kilidini açın. Yeteneklerinizi artırmanıza yardımcı olacak kilitlerin ve tılsımların kilidini açın.
  • Yüksek risk, yüksek ödül: Cesurca uçarak yolculuğunuzu geliştirin. Sıcak hava balonlarından karlı yamaçlara kadar her şeye yakın uçun, bu, adanın enerjisini çekmenize ve hızlı uçmaya devam etmenize olanak tanır. Enerjinizin düşük olduğunu hissediyorsanız, kıvılcımları toplamak ve artırmak için alçak ve çevrenize yakın bir yere daldırın.
  • Uçmanın kendi benzersiz yolunu bulun: Yolculuğunuz sırasında büyülü pelerinlerin ve tılsımların kilidini açarken benzersiz uçuş yeteneklerini keşfedin. Takviye hızlarını artırmak, enerji tasarrufu yapmak ve manevra kabiliyetini geliştirmek için farklı vites kombinasyonlarını deneyin.
  • Güzel manzaralar ve bereketli topraklarda kaybolun: Highlands’deki dolambaçlı nehirlerden Stone Forest’taki yüksek kaya oluşumlarına kadar her arazi yaması, farklı bir uçuş deneyimi sunar. Antik kalıntılarla dolu dar mağaralardan geçin, büyük dalgaların üzerinden tırmanın, kaplıcalardan kaçının ve çok daha fazlasını yapın.
  • Etkileşimli karakterleri tanıyın: Eklektik bir insan grubu olan Windfolk, yaşadıkları topraklar kadar çeşitlidir ve bu, onlarla tanışmayı adanın kendisini keşfetmek kadar eğlenceli kılar.
  • Özel müzik ve yatıştırıcı tasarım: Orijinal müzik ve el yapımı ses sizi Windfolk dünyasına hoş geldiniz. Uyarlanabilir ses, tamamen sürükleyici bir deneyim için uçuşun hareketine ve yoğunluğuna uyum sağlar. Seyahatiniz ve çevreniz için mükemmel bir atmosfer sağlayan orkestra müziğinin keyfini çıkarın.

  uçmayı öğrenmek

  Oyuna ilk başladığınızda, benzersiz kontrollerde size yol gösteren harika bir öğretici var. Tıpkı çocukların yakınlaştırıp kollarını indirerek ve çevirerek normal şekilde uçan bir uçağı simüle etmesi gibi, Laya’s Horizon’da da bu böyle işliyor.

  Hiç kanat takmadım ama dönüş kontrolleri bana kiteboard kontrol çubuğunun nasıl çalıştığını hatırlattı.

  Bir kolunuzu kaldırıp indirerek yumuşak dönüşler yapabilir, aynı anda ikisini birden kontrol ederek keskin dönüşler yapabilirsiniz.

  Ayrıca irtifayı kontrol etmek, hızlandırmak ve paraşütle atlamanın yanı sıra Sparks’ın oyunda nasıl çalıştığını kontrol etmek için ayaklarınızı ıslatabilirsiniz.

  Dağı keşfet

  Öğreticiyi tamamladığınızda, Terzi Stratus ile tanışır ve dağın açık dünyasına ilk kez göz atarsınız.

  En yüksek görüş noktasında olduğunuzda, bulunduğunuz seviyeyi tamamlamak için üç hedefle birlikte farklı zorlukların nerede olduğunu görmek için hareket edebilirsiniz.

  Uçmaya ilk başladığınızda gerçekten harika bir dokunuş, dağın farklı bölgelerini ortaya çıkarmaya başlar.

  Koşunuzun sonunda, gittiğiniz yerlerin ve topladıklarınızın bir listesini ve keşfettiğiniz rota için haritaya dağılmış bulutların bir görüntüsünü göreceksiniz.

  Laya’s Horizon’u oynamanın yolları

  Oyunun en sevdiğim yanlarından biri, istediğiniz gibi uçma özgürlüğüne sahip olmanız. Hedeflerin peşinden koşabilir, yarışlar kazanabilir, seviye atlayabilir, yeni kafalar kazanabilir vb.

  Ayrıca dağ boyunca yelken açabilir ve istediğiniz hızda keşif yapabilir, istediğiniz yere inebilirsiniz. Alto’nun zen modunun yanı sıra kampanya modunun bir karışımı gibi ve her atlamada nasıl uçmak istediğinize karar veriyorsunuz.

  Daha önce de belirtildiği gibi, bu özgürlüğün bir başka harika yanı da, sadece birkaç dakikalığına bir uçuşun keyfini çıkarabilmeniz veya istediğiniz şeyi başarmak veya keşfetmek için çok daha uzun süre yerleşebilmenizdir.

  Açık dağ dünyasında detaylara gösterilen özen inanılmaz ve güzel ve dinamik orijinal sesle eşleştirilmiş gerçekten sürükleyici bir deneyim sunuyor.

  Oyunda tadilatlar, rüzgar tünelleri, döngüler, dalmak için rampalar, köprüler, köyler, nehirler, gayzerler, kar, mağaralar ve çok daha fazlası gibi birçok zengin unsur var.

  İçerdiği

  Laya’s Horizon ile deneyim çok keyifli ve çeşitli, yeterince tavsiye edemem.

  Tek dezavantajı, oynamak için bir Netflix aboneliğinizin olması gerektiğidir. Ancak Snowman’in oyunu oyunculara hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz olarak sunmasını sağlayan da buydu. Apple Arcade’in kitaplığına harika bir başlık eklemeyi gerçekten özlediğini söyleyebilirim.

  Laya’s Horizon’u şimdi iOS ve Android için indirebilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index