More

  Kuo, miniLED’in bu yıl 11 inç iPad Pro’ya gelmeyeceğini doğruladı

  DSCC analisti Ross Young, Apple’ın miniLED teknolojisini gelecekteki 11 inç iPad Pro’ya getirme planı olmadığını bildirdikten sonra analist Ming-Chi Kuo, 2022’de miniLED ekranlı yeni ürünler olmayabileceğini ima etti.

  ortak Geçen hafta attığı bir tweet’e atıfta bulunarak “Apple, maliyet endişeleri nedeniyle bu yıl yeni miniLED ürünleri piyasaya sürmeyebilir” dedi. Apple’ın miniLED teknolojisini daha büyük ekranlar için tutması mantıklı olsa da, düşünmek biraz garip 9to5Mac Analist Ross Young, Apple’ın önümüzdeki aylarda miniLED ekrana sahip yeni bir ekran çıkaracağına inanıyor.

  Young, iki gün önce paylaştığı bir haberde şunları söyledi:

  Apple, bu kategoride bu yılın geri kalanında sadece bir ürünle ortaklık yapıyor. Daha önce Apple’ın MiniLED’leri 11 inç iPad Pro’ya da tanıtacağına inanılırken, artık durumun böyle olduğuna inanmıyoruz, en azından bu yıl değil. Apple’ın MiniLED’lerini daha büyük, daha pahalı ekranlarda hedeflediği söyleniyor. Apple’ın Haziran ayında Mac Pro ile piyasaya sürülebilecek 27 inçlik bir ekranda MiniLED ekranlar sunmasını bekliyoruz. 27 inç MiniLED’in 5K çözünürlüğe ve gelişmiş bir oksit panele sahip olacağını düşünüyoruz. Ayrıca 120Hz tabanlı olabilir, ancak 120Hz’de 5K, HDMI 2.1 gerektirecek ve bu ekranla çalışacak Apple cihazlarının sayısını sınırlayacaktır.

  9to5MacFilipe Esósito ayrıca ÖZEL olarak Pro Display XDR’den daha yüksek çözünürlüğe sahip bir Apple Studio Display’in geliştirilmekte olduğunu bildirir. Apple’ın bu ürün için miniLED teknolojisini benimsemesi muhtemeldir.

  Şimdiye kadar, 2022 iPad Pro hakkındaki söylentiler bir M2 çipinden, MagSafe uyumluluğundan ve daha iyi pil ömründen bahsediyor. Her şey yolunda giderse Apple, yeni Tablet Pro’yu yılın ikinci yarısına kadar tanıtmalı.

  Bu ürünler arasındaki karşılaştırma makalemizi buradan okuyabileceğiniz için, miniLED olmadan 11 inç iPad Pro’nun yeni iPad Air 5’e daha çok benzeyeceğini unutmamak önemlidir.

  MiniLED ekranlı 11 inçlik bir iPad Pro almayı düşünüyor muydunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index