More

  Kullanıcılar iPhone’u ne zaman yükseltir?

  CIRP bugün yeni bir çalışmayla çıktı. iPhone kullanıcılarına yaşa göre bakma eğilimini sürdüren son anket, farklı yaş gruplarının iPhone’larını ne kadar hızlı yükselttiklerini inceledi. İşte sonuçlar nasıl sarsıldı.

  Geçen hafta, CIRP anketi sonuçları, genç iPhone kullanıcılarının iPhone’larına genellikle inanıldığı kadar bağımlı olmayabileceklerini gösterdi. Bu sonuç, 45 ila 64 yaşları arasındaki kişilerin bozuk bir iPhone’u en hızlı şekilde değiştirecek veya tamir edecek kişiler olduğunu gösteren kendi bildirdiği yanıtlara dayanıyordu.

  Bu arada, en genç 18-24 yaş grubu, iPhone’larını hemen tamir ettirme veya değiştirme olasılığı en düşük olan gruptu (yine de büyük çoğunluk yine de bir hafta içinde halledecek).

  Genç kullanıcılar arasında iPhone’u değiştirmenin aciliyeti düşükken, en son iPhone’a yükseltme için durum böyle değil. CIRP, bu sabah Substack’te “iPhone Yükseltmelerine Bağlı Genç Müşteriler” yayınladı.

  18-24 yaş grubu ve 35-44 yaş grubu, bir yaşından küçük iPhone kullananların en yüksek yüzdesine sahipti.

  18-24 yaş arasındakiler ile 25-34 yaş arasındakiler, iPhone’u 1 yaşında olup 2 yaşından küçük olanlar arasında en yüksek yüzdeye sahipti.

  Bununla birlikte, genel olarak, bir terfiye olan ilgi, 18 ila 54 yaş arasındaki denekler arasında benzerdi. Daha sonra 55-64 yaş grubu, 65+ yaş grubu için yükseltmeye olan ilgide önemli bir düşüşle makul bir miktara kaydı.

  CIRP raporu, iPhone yükseltme tercihleri ​​söz konusu olduğunda çeşitli faktörlerin söz konusu olduğu sonucuna varıyor, ancak genç kullanıcılar “sonraki modellerde bazen ince iyileştirmeleri yaşlı iPhone kullanıcılarından daha fazla takdir edebilir.”

  Ve daha yaşlı iPhone kullanıcıları, genel olarak genç müşterilere göre daha fazla harcanabilir gelire sahip olabilse de, CIRP, genç kullanıcıların “daha yeni bir iPhone için ödeme yapmak için bir ayı harcamaya daha istekli göründüklerine ve görece bir piyasada işlem yapmanın değerinin daha fazla farkında olduklarına” inanıyor. daha yeni model.” bu satın alma maliyetini düşürmede.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba