More

  Klasik Apple Music tasarımı böyle görünüyor

  Apple, bu ayın başlarında yeni Apple Music Classical uygulamasının 28 Mart Salı günü kullanıcılara sunulacağını duyurmuştu. Ancak, Asya’da bulunan bazı kullanıcılar uygulamayı bugün indirebildi – ve 9to5Mac Ayrıca başvurunun bir kopyasını da alabildi. Size Apple Music Classical tasarımının nasıl göründüğüne dair bir ilk bakış sunarken okumaya devam edin.

  Klasik Elma Müziği

  Bilmeyenler için klasik müzik uygulaması Primephonic, 2021’de Apple tarafından satın alındı. O sırada şirket, klasik müziğe odaklanan bağımsız bir uygulama başlatacağını söyledi. Şimdi, Apple’a göre, yeni klasik uygulama, kullanıcıların klasik müziği keşfetmesine ve bulmasına yardımcı olmak için modern bir arayüzle geliyor.

  Şirket, uygulamanın beş milyon parçadan oluşan bir kataloğa ve binlerce özel albüme sahip olduğunu söylüyor. Apple Music Classic ayrıca şunları içerir:

  • En yüksek kalitede ses (192 kHz’e kadar / 24-bit Yüksek Çözünürlüklü Kayıpsız), sürükleyici uzamsal seste binlerce kayıt.
  • Tam olarak hangi eserin ve sanatçının çaldığını bilmenizi sağlamak için eksiksiz ve doğru meta veriler.
  • Yazar biyografileri, önemli eserlerin açıklamaları ve daha fazlasını içeren binlerce editoryal not.

  İşte ilk bakış

  Daha önce Apple Music Classical’dan bazı görseller görmüştük, ancak şimdi 9to5Mac iPhone’da çalışan uygulamanın gerçek ekran görüntülerini içerir. Uygulamayı ilk açtığınızda sizi klasiklerin Apple Music aboneliğinizin bir parçası olarak dahil edildiğine dair bir mesajla karşılıyor.

  Uygulama dört sekmeye ayrılmıştır: “Sizin İçin”, “Gözat”, “Kütüphane” ve “Ara”. Tıpkı Apple Music’te olduğu gibi, Şimdi Dinle sekmesi derlenmiş önerileri gösterir. Apple’ın zaman dilimlerine, türlere, yeni çıkanlara, bestecilere ve hatta uyumak veya sabahları dinlemek için şarkılar gibi ruh hallerine dayalı çalma listeleri vardır.

  Uygulamalı: Klasik Apple Music tasarımı böyle görünüyor

  Gözat sekmesi orkestralara, korolara ve hatta enstrümanlara göre şarkılar bulmanızı sağlar. Arama ayrıca bestecilere, eserlere ve parçalara göre sonuçları gösterecek şekilde geliştirildi. Now Playing ekranı ise bulanık bir arka plana sahip değil ve Songs butonu şarkıyla ilgili bilgileri gösteren yenisi ile değiştirildi.

  Apple Music Classical ile ilgili ilginç bir detay da, normal Apple Music kitaplığının Classic uygulamasında görünmemesi. Ancak klasik şarkılarınız normal Apple Music uygulamasında görünecektir. Aşağıdan daha fazla ekran görüntüsüne göz atabilirsiniz:

  Uygulamalı: Klasik Apple Music tasarımı böyle görünüyor
  Uygulamalı: Klasik Apple Music tasarımı böyle görünüyor
  Uygulamalı: Klasik Apple Music tasarımı böyle görünüyor

  Onu görüntüleyen uygulamanın dahili koduna göre 9to5MacAyrıca Apple Music Classical’in Primephonic uygulamasından gelen çok sayıda codec ve çerçeveye zaten sahip olduğunu bulduk.

  Apple Music Classical uygulaması, sizin saat diliminizde zaten Salı günüyse şimdi indirilebilir; aksi halde, ön sipariş verebilir ve kullanımınıza sunulduğunda bildirim alabilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba