More

  İstemci tarafı şifreleme artık Gmail ve Google Takvim için kullanılabilir

  Drive, Dokümanlar, Slaytlar, E-Tablolar ve Meet’ten sonra, Workspace istemcileri için istemci tarafı şifreleme (CSE) artık Gmail ve Google Takvim’de herkesin kullanımına açık (GA).

  Hassas ve/veya yapılandırılmış verileri depolayan kuruluşları hedefleyen özel arama motoru, şirketlerin şifreleme anahtarlarını doğrudan kontrol etmesine ve yönetmesine ve ayrıca söz konusu anahtarlara erişmek için bir kimlik yönetimi hizmetine olanak tanır. Gömülü resimler, ekler ve diğer hassas veriler, Google’ın sunucularına ulaşmadan önce şifrelenir ve Google veya diğer “üçüncü taraf” taraflarca şifresi çözülemez.

  Şirket içi iş arkadaşlarınız ve şirket dışı taraflarla e-posta gönderip alabilir ve ayrıca toplantı etkinlikleri oluşturabilirsiniz.

  Çalışma alanı, tasarım gereği güvenli şifreleme kitaplıklarını kullanarak bekleyen ve aktarılan verileri gerçekten şifreler. İstemci tarafı şifreleme, müşterilerin şifreleme anahtarları üzerinde tek denetime ve dolayısıyla verilerine erişim üzerinde tam denetime sahip olmalarını sağlayarak mevcut şifreleme yeteneklerini bir sonraki seviyeye taşır.

  • Gmail istemci tarafı şifreleme
  • Gmail istemci tarafı şifreleme

  Gmail’de Kime alanının sonunda Ek Şifrelemeyi etkinleştirebileceğiniz bir asma kilit simgesi bulacaksınız. Bundan sonra, oluşturma penceresi maviye döner.

  Yeni bir etkinlik oluştururken Google Takvim’deki kalkan simgesi, “Açıklama, ekler ve Meet video konferansını ek olarak şifreler” yapar.

  Gmail ve Takvim’de istemci tarafı şifreleme artık Google Workspace Enterprise Plus, Education Plus ve Education Standard müşterileri tarafından kullanılabilir.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index