More

  İşte watchOS 9.4 yüklü Apple Watch kullanıcıları için yeni olan her şey

  Apple, iOS 16.4 ile birlikte bugün watchOS 9.4’ün RC sürümünü geliştiricilere ve genel beta testçilerine yayınladı. Apple, bu güncellemeyle birlikte Apple Watch kullanıcıları için tüm yenilikleri ortaya çıkaran watchOS 9.4’ün son sürüm notlarını da paylaştı.

  watchOS 9.4’teki yenilikler neler?

  Apple, watchOS 9.4 ile birlikte bisiklet takibi ve AFib geçmişi özelliklerini yeni ülkelerdeki Apple Watch kullanıcılarına getiriyor. Şirket ayrıca Apple Watch’ta uyarıları uyandırmak için çok ihtiyaç duyulan bir ince ayar yapıyor:

  • Uyandırma alarmları, uyurken yanlışlıkla iptal edilmesini önlemek için artık sessize alma hareketiyle susturulmaz.
  • Geriye dönük yumurtlama tahminleri ve döngü sapma uyarılarıyla döngü takibi artık Moldova ve Ukrayna’da destekleniyor
  • AFib Geçmişi artık Kolombiya, Malezya, Moldova, Tayland ve Ukrayna’da mevcut

  Apple, AFib’in geçmişini şu şekilde açıklıyor:

  AFib kronik bir durumdur, ancak insanların AFib’e harcadıkları süre değişebilir. Atriyal fibrilasyonu olan kişiler genellikle sağlıklı ve aktif bir hayat sürerler. Kalbinizin AFib’de geçirdiği süre, düzenli egzersiz, kalp-sağlıklı beslenme, sağlıklı kilo ve AFib’i kötüleştirebilecek diğer tıbbi durumların tedavisi ile azaltılabilir. AFib tedavi edilmezse kalp yetmezliğine veya felce yol açabilecek kan pıhtılarına yol açabilir.

  AFib geçmişi, kalbinizin ne kadar süredir AFib yükü olarak da bilinen AFib belirtileri gösterdiğine dair uzun vadeli bir fikir verir, böylece daha zengin sohbetler için bu bilgiyi doktorunuzla paylaşabilirsiniz.

  Apple Watch’unuzun tur izleme özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi burada Apple web sitesinden de edinebilirsiniz.

  watchOS 9.4’ün “Sürüm Adayı” beta testi kullanıcıları için artık mevcut olduğuna göre, güncellemenin önümüzdeki hafta en kısa sürede herkese açık olarak yayınlanmasını bekliyoruz. Apple ayrıca iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS 13.3 ve tvOS 16.4’ün beta testlerini yapıyor. Bu güncellemelerin de önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

  watchOS 9.4’te yeni bir şey keşfederseniz, yorumlarda bize bildirin.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index