More

  İşte Snoopy ve Palette saat yüzlerinin çalışma şekli

  Geçen hafta Apple, Apple Watch işletim sisteminin bir sonraki büyük güncellemesi olan watchOS 10’u duyurdu. Bu yıl Apple, en son Apple Watch donanımından yararlanmak için watchOS’u tamamen yeniden tasarladı. Ayrıca watchOS 10, iki yeni saat yüzü sunar: Snoopy ve Palette. Bu yeni Apple Watch yüzlerine daha yakından bakarken okumaya devam edin.

  Apple Watch için yeni “Snoopy” ve “Palette” yüzleri

  watchOS 10 ile Apple Watch’a gelen ilk yeni saat yüzü Palette. Apple’a göre, panelin yüzü “üst üste binen üç farklı katman kullanarak zamanı çeşitli renklerde gösteriyor ve zaman değiştikçe ekrandaki renkler de değişiyor.”

  Palet saat kadranını farklı degrade desenlerle özelleştirebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca köşelere dört adede kadar komplikasyon ekleyebilir.

  watchOS 10: Yeni Snoopy ve Palette saat yüzleri böyle çalışır

  watchOS 10 ile gelen bir diğer yeni saat yüzü ise Snoopy. Sevilen Peanuts çizgi romanındaki ünlü beagle, arkadaşı Woodstock ile hayata geri dönüyor. Şirket tarafından açıklandığı gibi, “karakterler saatin ibreleriyle etkileşime giriyor ve oynuyor, bölgedeki hava koşullarına tepki veriyor ve hatta kullanıcı egzersiz yaparken etkinleşiyor.”

  Snoopy saat kadranı farklı bir animasyona sahiptir ve bileğinizi her kaldırdığınızda farklı bir görüntü belirir. Ekran karartıldığında Snoopy ve Woodstock’ın uyuduğunu görebilirsiniz (bu yalnızca her zaman açık ekrana sahip Apple Watch modellerinde çalışır).

  watchOS 10: Yeni Snoopy ve Palette saat yüzleri böyle çalışır

  Göstergesiz ve rakamlı gibi birkaç stil seçeneği mevcuttur. Renkli bir arka plan da ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir komplikasyon mevcut değildir.

  İlginç bir şekilde, Apple Watch ekibinde mühendis Varsayılan ayarında, Snoopy’nin watchOS 10’daki yüzünün hafta içi siyah beyaz bir arka plan gösterdiğini, ancak “tıpkı bir gazete çizgi romanında olduğu gibi” Pazar günleri renkli bir arka plan gösterdiğini açıkladı. Apple bu temayı “Pazar Sürprizi” olarak adlandırıyor.

  watchOS 10: Yeni Snoopy ve Palette saat yüzleri böyle çalışır

  watchOS 10 hakkında daha fazlası

  Güncellenen arayüze ek olarak watchOS 10, herhangi bir saat yüzünden erişilebilen widget’lar, bisiklet egzersizlerini izlemek için yeni seçenekler, zihinsel sağlık takibi, Grup FaceTime Sesi, NameDrop ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni özelliklerle birlikte gelir.

  Geliştiriciler artık Apple Watch’larını Apple Developer Programına kaydederek watchOS 10’u deneyebilirler. Apple, watchOS 10’un bu sonbaharda herkesin kullanımına sunulacağını söylerken, Temmuz ayına kadar genel beta sürümü bekleniyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun