More

  İşte Kullanıcılar Bozuk/Kayıp iPhone, iPad, Mac’i Ne Kadar Hızlı Değiştirebilirler – Ya Siz? [Poll]

  Temel Apple Guy aracılığıyla görüntü

  CIRP bugün, şu soruya dayanan en son çalışmasını paylaştı: Bozulmuş, kaybolmuş veya çalınmış bir iPhone, iPad veya Mac’i ne kadar hızlı onarabilir veya yenisiyle değiştirebilirsiniz? Çoğu yanıtın “hemen” ile “bir ay içinde” arasında değiştiği sonuçların ortaya koyduğu şey şudur: Ayrıca neler yaptığınızı paylaşabilmeniz için bir anket ekledik.

  CIRP, bu sabah Substack’te yeni bir rapor yayınladı ve şaşırtıcı bir şekilde, iPhone’un iPad ve Mac’e kıyasla en önemli sırada yer aldığını belirtti. Ancak, insanların çeşitli cihazları ne kadar çabuk tamir edebildiğine dair gerçek geri bildirimler görmek ilginç.

  Kullanıcıların %45’i iPhone’u “hemen – aynı gün” tamir ettireceklerini veya değiştireceklerini söyledi. iPad ve Mac, insanların yalnızca %27’sinin aynı şeyi söylediğini gördü.

  Kullanıcıların %79’u iPhone’larını hemen veya “bir veya iki gün içinde” tamir edeceklerini söyledi. Ve “bir hafta içinde” dahil edildiğinde, bu sayı %94’e fırladı.

  iPad için %80’i cihazı bir hafta veya daha kısa sürede onaracaklarını veya değiştireceklerini söyledi ve Mac için bu oran %86 ile biraz daha yüksekti.

  Kullanıcıların küçük bir kısmı ya bir aydan fazla bekleyeceklerini ya da cihazlarının asla tamir edilmeyeceğini ya da CIRP ile değiştirilmeyeceğini söyleyerek, bu bulguların Apple’ın tüm büyük cihazlarının kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunu vurguladığını gösteriyor.

  İşte tam detay:

  Kırılan, kaybolan, çalınan iPhone, iPad, Mac'inizi ne kadar çabuk değiştirebilirsiniz?

  Kaybolan, çalınan veya bozulan bir cihaz ne zaman onarılmalı veya değiştirilmelidir (Aralık 2022’de sona eren on iki ay)

  Senden ne haber?

  Apple cihazlarınızı ne kadar hızlı onarabilir veya değiştirebilirsiniz? Aşağıdaki üç ankete katılın!

  En son CIRP raporlarına göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index