More

  İşte iPhone kullanıcıları için her şey

  iOS 16.4 artık herkesin kullanımına sunuluyor ve iPhone kullanıcıları için bir dizi yeni özellik içeriyor. Yeni emojiler, daha güçlü web uygulamaları, hata düzeltmeleri ve çok daha fazlası var. Tam sürüm notları için aşağıya gidin.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tam olarak entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Bu görsel boş bir alt özellik içeriyor; Dosya adı banner_mosyle_9to5.png'dir.

  iOS 16.4 nasıl kurulur

  iOS 16.4 ve iPadOS 16.4, bugünden itibaren tüm iPhone ve iPad modellerinde sunuluyor. Ayarlar uygulamasına gidip Genel’i ve ardından Yazılım Güncelleme’yi seçerek güncelleme yapabilirsiniz. Güncellemeyi hemen görmezseniz, her iPhone ve iPad’e ulaşması bazen birkaç dakika sürebileceğinden, kontrol etmeye devam ettiğinizden emin olun. Güncellemelerin bir saat içinde herkesin kullanımına sunulması bekleniyor.

  Yükleme işlemi başladığında, iPhone veya iPad’iniz güncellemeyi indirecek ve ardından işlemi bitirmek için cihazınızı yeniden başlatmanızı isteyecektir. Güncellemeyi yüklemek için yeniden başlatma sırasında cihazınızın kullanılamayacağını unutmayın.

  iOS 16.4’teki yenilikler neler?

  İşte iOS 16.4 için resmi sürüm notları:

  • Hayvanlar, el hareketleri ve eşyalar da dahil olmak üzere yirmi bir yeni emoji artık Emoji Klavye’de mevcut
  • Web uygulaması bildirimleri ana ekrana eklendi
  • Hücresel aramalar için ses yalıtımı özelliği, sesinize öncelik verir ve çevrenizdeki ortam gürültüsünü engeller
  • Fotoğraflar’daki Yinelenen Albüm, iCloud Paylaşılan Fotoğraf Kitaplığı’ndaki yinelenen fotoğrafları ve videoları algılama desteğini genişletiyor
  • Hava Durumu uygulamasında Haritalar için VoiceOver desteği
  • Işık çakmaları veya flaş efektleri algılandığında videoyu otomatik olarak karartmak için bir erişilebilirlik ayarı
  • Çocuklardan Satın Almak İçin Sor isteklerinin bir ebeveynin cihazında görünmemesine neden olan bir sorunu düzeltir
  • Matter uyumlu termostatların bir Apple Home ile eşleştirildiğinde yanıt vermemesine neden olabilecek sorunları giderir
  • iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerinde kilitlenme algılama iyileştirmeleri

  Apple’ın sürüm notlarında bahsedilmeyen ancak iOS 16.4’te yer alan bazı yeni özellikler de var. Buna bağımsız 5G desteği, ek ülkelerde 5G ve Apple’ın yeni HomeKit mimarisinin yeniden sunulması dahildir. Güncelleme, Apple’ın iOS’un beta sürümlerini yayınlama şeklini de değiştirir.

  iOS 16.4 ile en çok neyi deneyimlemeyi dört gözle bekliyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun