More

  İşte Apple Music ve Apple TV+ kullanımının yaşa göre nasıl değiştiği

  Apple’ın hizmetleri hem şirket hem de müşteriler için daha önemli hale geldikçe, CIRP bugün farklı yaş gruplarında Apple Music kullanımının Apple TV+ ile karşılaştırmasını inceleyen yeni bir rapor yayınladı. Ortaya çıkan büyük trendlerden biri, genç müşterilerin en çok Apple Music’i kullanması, daha yaşlı müşterilerin ise Apple TV+ ile daha fazla ilgilenmesi.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Apple, 20,91 milyar dolarlık şaşırtıcı bir gelirle 2023’ün ikinci çeyreğinde performansıyla bir hizmet rekoru daha kırdı. Apple, hizmetlerinin her birinin ne kadar nakit ürettiğini açıklamaz, ancak CIRP, Apple Music ve Apple TV+’ın en çok kullanılan hizmetlerden ikisi olduğuna inanır.

  Aynı zamanda Apple’ın en pahalı hizmetlerinden ikisi oldukları için CIRP, müşterilerin altı yaş grubundaki Apple Music ve Apple TV+’a nasıl güvendiklerini incelemeye karar verdi.

  Substack’te yayınlanan CIRP, tüm yaş gruplarında Apple müşterilerinin %40’ından fazlasının Apple Music kullandığını ve 1/3’ten daha azının Apple TV+ izlediğini vurguluyor.

  Kullanımın yaşa göre nasıl değiştiği göz önünde bulundurulduğunda, genç Apple kullanıcıları Apple Music’i yaşlı kullanıcılara göre çok daha fazla dinliyor.

  Bu iki hizmetin kullanımı 55-64 yaş grubu için hemen hemen eşitken, 65+ grubu için Apple TV+ kullananların Apple Music dinleyicilerine göre iki kat daha fazla kullanım olasılığı ile keskin bir değişim var.

  Yaşa göre Apple Music ve Apple TV kullanımı karşılaştırması

  CIRP, teknolojiden anlayan ve kusursuz bir çözüm arayan 18-44 yaş grubu arasında Apple Music’e daha fazla güvenmenin mantıklı olduğuna inanıyor. Ayrıca dijital müzikle büyümüşken daha yaşlı müşterilerin büyümemiş olması da mümkündür.

  Apple TV+’ın benimsenmesinin neden genel olarak daha tutarlı olduğuna gelince, CIRP, insanların genellikle birden çok video akış hizmetine sahip olduğunu, ancak bunun genellikle müzik akışı için geçerli olmadığını belirtiyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun