More

  İşte 2023 Apple Watch Pride’ın yüzüne ve kordonuna ilk bakışımız

  Apple, Onur Ayı’nı kutlamak için her yıl yeni saat kadranları ve kayışları sunar. Şirket, bu yılki Apple Watch Pride’ı henüz duyurmamış olsa da, şimdi nasıl görüneceğine ilk kez bakıyoruz.

  güncellemek için: 9to5Mac 2023 Apple Watch Pride yüz ve kordon görselinin gerçek olduğunu doğrulayın. Orijinal hikayeyi aşağıdan okuyabilirsiniz.

  2023 Gurur Apple Watch

  esprili Aaron Twitter’da paylaştıBu yılki Onur İzleme Saati yüzü, LGBTQIA+ bayrak renkleriyle bir konfeti temasına sahip olacak. Yeni saat kayışı aynı temayı takip edecek. Yeni saat kadranıyla ilgili ilginç bir detay da kollardan birinin sarı olması ve kullanıcıların rengini değiştirebilecek olması.

  Bu görüntülerin tam olarak nasıl bulunduğu şu anda net değil, ancak Apple’ın watchOS için mevcut olan yeni saat yüzlerini göstermek için kullandığı varlıklara göre yasal görünüyorlar. Doğruysa bu, şirketin 2023 için yeni bir Apple Watch Pride grubu duyuracağını ve yakında çıkacağını gösteriyor.

  Uluslararası Homofobi Karşıtı Gün’ün 17 Mayıs’ta kutlandığını belirtmekte fayda var, yani bu, Apple’ın 2023 için Apple Watch Pride’ı resmileştireceği tarih olabilir.

  Apple, LGBTQIA+ haklarını savunmasıyla tanınır ve şirket, topluluk üyelerinin gururlarını gösterebilmeleri için her yıl Apple Watch Pride grupları çıkarır. Şirket aynı zamanda çeşitlilik söz konusu olduğunda olumlu değişimi yönlendirmek için çalışan LGBTQIA+ kuruluşlarını finansal olarak da desteklemektedir.

  Mevcut Apple Watch Pride Sport Loop ve Pride Nike Sport Loop kayışları, Apple Store’da çevrimiçi olarak tanesi 49 ABD doları olmaya devam ediyor. 2022 Pride Apple Watch Sport Loop’u Amazon’da da bulabilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun