More

  İPhone’da kilit ekranı widget’ları nasıl temizlenir

  iPhone’unuzun kilit ekranını özelleştirerek daha fazla esneklik mi istiyorsunuz? Bu üçüncü taraf uygulamasıyla daha çeşitli kombinasyonlara izin veren iPhone’da net Kilit Ekranı widget’larının nasıl oluşturulacağına bir göz atmak için takip edin.

  Apple’ın son birkaç yılda ana ekran widget’ları, kilit ekranı widget’ları, saat yazı tipi/renk özelleştirmesi ve daha fazlasıyla iOS için daha fazla özelleştirme özelliği yayınladığını görmek harika.

  Ancak Apple’ın iPhone Kilit Ekranı Widget’ları uygulamasının bir sınırlaması, widget’ları istediğiniz yere koyamamanızdır. Daha küçük kare boyutlu kutular ortaya çekilir ve daha büyük dikdörtgenler sol veya sağ tarafa oturmalıdır.

  Bu olduğunda, Clear Spaces (1,99 $) uygulamasını kullanarak birkaç farklı tasarım oluşturmak için iPhone’unuza net Kilit Ekranı widget’ları eklemenin kolay bir yolu var. Ayrıca, duvar kağıdınızda görünmeyen net widget’larla ana ekranınızda benzersiz tasarımlar oluşturmayı kolaylaştırır.

  1. iPhone’unuza Clear Spaces yükleyin (tek seferlik 1,99 ABD doları satın alma)
  2. dosyaya git Kilit ekranı ve uzun basın > Basın özelleştirmek Altta
  3. Ekran Kilidi Seçin > Şimdi Widget alanına tıklayın zamanın altında
  4. Boşlukları Temizle simgesini görmek için biraz aşağı kaydırın (koyu gri ve açık gri – önerilen widget’lar altında görünen ilk seçeneğiniz olabilir)
  5. Şimdi küçük veya büyük şeffaf widget’ı seçin – Apple nedense büyük bir widget’ın ortaya yerleştirilmesine izin vermiyor, bu yüzden yukarıda ve aşağıda gösterilen görünümü oluşturmak için iki küçük şeffaf widget kullandım.
  6. X, widget listesinin dışında Bitti’yi tıklayın Tasarımınızı ayarlamak için sağ üst köşede

  İşte böyle görünüyor:

  iPhone 1'de net kilit ekranı widget'ları yapın
  iPhone 2'de görünür kilit ekranı widget'ları yapın
  Kilit ekranını görünür yap

  Clear Spaces ile widget’ları varsayılan olarak merkeze almak yerine sola veya sağa taşımayı da seçebilirsiniz.

  Apple’ın Kilit Ekranı widget çubuğunun ortasına büyük bir yerleşime izin vermek gibi Kilit Ekranı widget’larına daha fazla esneklik getirdiğini görmek güzel olurdu.

  iOS kilit ekranında ne gibi değişiklikler veya iyileştirmeler görmek istersiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Daha fazla 9to5Mac öğreticisi okuyun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index