More

  iPhone’da Canlı Sesli Posta: Nasıl Açılır/Açılır ve Kullanılır

  iPhone Live Voicemail, iOS 17 ile birlikte gelen ve büyüyen rastgele arama sorununu çözmenin yanı sıra tanıdığınız arayanlardan ne zaman yanıt vermek istediğinizi/ne zaman yanıt vermeniz gerektiğini belirlemenize yardımcı olacak yeni bir özelliktir. iPhone’da canlı sesli mesajı nasıl kullanacağınızı ve kapatacağınızı/kapatacağınızı öğrenmek için bizi takip edin.

  Apple, yeni iOS 17 özelliğini şu şekilde açıklıyor:

  Doğrudan Sesli Mesaj, kullanıcılara, birisi sesli mesaj bıraktığında bunun gerçek zamanlı dökümünü görme ve arayan mesajını bırakırken yanıt verme fırsatı verir. Operatörler tarafından spam olarak işaretlenen aramalar, canlı sesli mesaj olarak görünmeyecek ve bunun yerine reddedilecektir. anında. Anında. Neural Engine’in gücüyle, canlı sesli mesaj deşifresi cihazda işlenir ve tamamen gizli kalır.”

  iPhone’daki istenmeyen aramaların %100’ü operatörler tarafından engellenmediği için, bazılarının iPhone’daki canlı sesli mesaja ulaşması olasıdır. Neyse ki, özelliğin içine yerleştirilmiş bir engelleme düğmesi vardır, böylece onunla hızlı bir şekilde ilgilenebilirsiniz.

  iPhone’da canlı sesli mesaj nasıl kapatılır/açılır ve nasıl çalışır?

  iOS 17 şu anda beta sürümündedir. Bunlar gibi özellikleri ve daha fazlasını test etmek istiyorsanız, yazılımı nasıl kuracağınızı okuyun.

  • Canlı Sesli Mesaj, iOS 17 ile iPhone’da varsayılan olarak açıktır
  • kafa ayarlar > telefon > Doğrudan sesli mesaj kapatmak için
  • Bir arama aldığınızda ve aramayı bıraktığınızda veya sesli mesaja gönderdiğinizde, Dynamic Island’da veya iPhone’unuzun üst kısmında bir telefon ve kayıt simgesi göreceksiniz.
  • Canlı sesli mesaj transkripsiyonuna gitmek için telefon simgesini tıklayın
  • Artık arayanı engelleyebilir, aramayı cevaplayabilir veya sesli mesaj bırakmayı bırakabilirsiniz – ve istediğiniz zaman canlı sesli mesaj bırakmak için aşağıdan kaydırabilirsiniz

  İşte canlı sesli mesajın iPhone’da nasıl göründüğü:

  iPhone'da canlı sesli mesajı kapatın/açın

  iPhone’da doğrudan sesli mesaj hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni iş için heyecanlı mısın? Yoksa kapatacak mısın? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  iPhone’da canlı sesli mesajın nasıl kullanılacağına ilişkin kılavuzumuzu incelediğiniz için teşekkür ederiz!

  Daha fazla iOS 17 öğreticisi:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba