More

  iPhone’da belgeler nasıl imzalanır?

  İmzanızı üçüncü taraf bir uygulama veya hizmet olmadan bir belgeye eklemek ister misiniz? Görünüşe göre, İşaretleme özelliği ile iOS’ta yerleşik. Birkaç tıklamayla iPhone ve iPad’de belgeleri nasıl imzalayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Bu görsel boş bir alt özellik içeriyor; Dosya adı banner_mosyle_9to5.png'dir.

  DocuSign ve Sign Easy gibi iPhone’da evrak işlerini dijital olarak imzalama yeteneği sağlayan çeşitli üçüncü taraf uygulamaları ve web tabanlı hizmetler olsa da, bazen tek başına bir belgeyi veya belge grubunu imzalamanız gerekebilir.

  iOS’ta İşaretleme ile, doğrudan iPhone veya iPad’inizin dokunmatik ekranından parmaklarınızın ucunda hızlı ve doğru bir şekilde yapılan belgelere eklemek için bir imzayı ve daha fazlasını hızla oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

  Ve bunu Mac’inizin daha büyük ekranında yapmayı tercih ederseniz. Aynı imza seçeneğini macOS’ta İşaretle’de bulabilirsiniz. Hatta Mac’inizin izleme dörtgeniyle oluşturma, gerçek kağıttan kamera imzası alma veya giriş yapmak için iPhone veya iPad’inizi kullanma arasında seçim yapabilirsiniz.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index